قهوه ای مناسب ترین رنگ چوب پلاستیک

روانشناسی رنگ چوب پلاستیک دز و خواص درمانی رنگ ها

در علم انرژی درمانی،رنگ قهوه ای سمبلی ار رویش و تکامل است و همچنین یکی از عنصر های پنج گانه انرژی،چوب است که چوب از زمین می روید و به سوی آسمان می رود.

قهوه ای نماینده ای از طبیعت در فضای زندگی ما است و وقتی از آن در فضاهای متفاوت در طراحی منزل مسکونی خود استفاده می کنیم به ما تازگی و طراوت را القا خواهد کرد.چوب پلاست هایی با رنگ های قهوه ای،گردویی و شکلاتی  ترکیب آنها با رنگ هایی مانند فیروزه ای و سبزآبی حسی آرامبخش و در عین حال شادابی را در فضا القا میکند. این رنگ چوب پلاست علاوه بر این که کمتر کثیف می شود با گذر زمان هم به تدریج رنگ آن پریده تر و زیبا تر میشود و در قیاس با قیمت چوب ترموود،قیمت چوب پلاست کمتر و استحکام آن بیشتر است. در نماهای شهری اگر از ترموو وود یا چوب پلاستیک قهوه رنگ با طرح چوب استفاده کنیم(یکی ار انواع عملیات که روی چوب پلاست انجام میگیرد) بسیار نمای خود را زیباتر میگردانیم.

انواع گیاهان داخلی و گلدان های تزئینی در  بهبود از وضعیت استرس زا بسیار سریع تر اتفاق میافتد،وقتی که موارد بررسی شده در معرض شرایط طبیعی باشند كه توسط گیاهان سبز احاطه شده اند. بهبود بیشتر توسط سرعت و بیشترش كاهش فشار خون و گرفتگی عضلانی مشخص می شود. به نظر می رسد كه طراحی دکوراسیون داخلی منزل با گیاهان به وجود می آورند كه به معنی واكنش مثبت به عناصر طبیعی است كه ممکن است بر فشار قابل اندازه گیری بدن تاثیر بگذارد.

رشد صنعت و افزایش جمعیت در شهرها باعث ساخت و ساز های زیاد شده است. این ساخت و سازها به مسائل زیستی و تامین نور حداقل  و هوا در مناطق متراكم شهری توجهی نداشته است. از سوی دیگر ضرورت ایجاد انواع  كاربری های جدید ساختمان شهری برای پاسخگویی به نیازهای روز افزون و اسکان جمعیت به تدریج باعث كاهش سهم فضاهای سبز و باغهای شهری گردیده است و در نتیجه عوامل تخریب محیط زیست و راه های جلوگیری  از آن را شده است. قابل ذکر است که با توجه به هماهنگی انسان با انواع منابع طبیعی نیز فزونی یافته و بهره برداری از آن موجب احترام به طبیعت می شود.  قصد دوستی با طبیعت را در خود و محیط زندگی خویش، به سمت و سوی بنیادهای عملی در هر حال گذار از بنیادهای نظری رهنمون كند . از طرفی ، یکی از نیازهای اساسی برج های بلند ایران ، توجه به مسائل زیست محیطی می باشد كه یکی از بهترین روش ها در انسانی كردن این ساختمان ها و  باسخگویی به نیازهای انسانی را به همراه دارد.

اکووال ها مناسب ترین دیوار،با ساخت های گوناگون هستند.

اكو وال در محیط های شهری، فضای سبز را  توسعه می دهد.اکووال ها گیاهان شان را به صورت درستی در گلخانه خانگی در مخلوط اختصاصی از محیط كاشت بدون خاک، با افروزه پارچه ای كه مایع  را از طریق خاصیت موئینگی بالا می كشد و مانعی در رطوبت ایجاد می كند درحالیکه میزان بهینه ای از اكسیژن را فراهم می كند و میکروبهای سودمندی برای گیاهان، ریشه دار كند. مخلوط، بطور كامل خشک شدن، پوسیدن و تباهی قالبی كه با محیط كاشت با خاک متداول مربوط شده است، را از بین می برد.
اكو وال، باغهای عمودی با پانل های مدولارشان طراحی و ساخته می شود. آنها مخلوط منحصربفردی از محیط كاشت غیر الی را برای فرایند ساخت ساده سریع بوجود می آورند. ابتدا فولاد یو شکل بالا برده می شود، سپس اكووال بر روی آن آویزان می شود. بعد، سیستم آبیاری اتوماتیکی نصب می شود و سپس كاشت شروع می شود.
این دیوارهای پیش ساخته با افزودن حیوان های آبزی به سیستم های باغهای عمودی و انواع روف گاردن، دیوار سبز  و چوب پلاستیک انجام شده است. یک چنین كاربردی در دانشگاه روتگرس ۳ كامل شده است و هم بعنوان نمایش گیاه شناسی برای دانشگاه و هم عنصر آموزشی برای دانشجویان عمل می كند؛ در حالیکه تعامل اكولوژی میان گیاهان و ماهی تایید می كند. ماهی، پسماندهای خطرناکی تولید می كند، كه از طریق جانوران كوچک ومیکروسکپى ۲ بر روی اكو وال تجزیه می شوند و از طریق گیاهان بعنوان مواد مغذی استفاده می شوند. گیاهان آلوده كننده ها را از آب پاک می كنند؛ در حالیکه ویژگی های آب اولیه برای ماهی را بوجود می آورد.

لیست قیمت چوب پلاست

 برای مشاهده پروفیل های چوب پلاست اینجا را کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *