روف گاردن تهران | روف گاردن در تهران با شرکت چوپکس

روف گاردن تهران | روف گاردن در تهران با شرکت چوپکس

روف گاردن تهران | روف گاردن تهران با شرکت چوپکس

بام سبز در تهران چگونه انجام می‌شود؟

روف گاردن تهران یکی از فعالیت‌های حرفه‌ای توسط شرکت چوپکس است؛ شرکت‌های بسیاری در طراحی باغبام فعال هستند، اما قبل از انجام آن، باید تحقیقات لازم را در مورد چگونگی طراحی و اجرا توسط شرکت مورد نظر را انجام دهید. با توجه به این که ایجاد بام سبز یا Roof Garden نیاز به اجرا توسط افراد حرفه‌ای و فعال در این زمینه دارد، بنابراین نمی‌توان به آسانی اجرای بام سبز در تهران یا سایر شهرهای ایران را به دست شرکت‌هایی که در این زمینه ادعا دارند، سپرد. پس بهتر است قبل از هرچیز با شرکتی که تصمیم به سفارش و اجرای بام سبز از آن را دارید، آشنایی لازم را داشته باشید.

اجرای روف گاردن تهران توسط شرکت‌های معتبر

برای این که بتوانید طراحی و اجرای بام سبز در تهران را به شرکت‌های معتبری همچون چوپکس که در این زمینه فعالیت دارند بسپارید، بهتر است نمونه کارهای روف گاردن اجرا شده توسط شرکت را مشاهده نمایید. علاوه‌براین با مشاوره توسط کارشناسانی مجرب جهت راهنمایی شما که در شرکت حضور دارند، می‌توانید با روند کار و چگونگی اجرای بام سبز در تهران آشنا شوید.

طراحی و اجرای روف گاردن در تهران توسط شرکت چوپکس

چوپکس اولین تولید کننده پروفیل چوب پلاستیک در ایران است که در زمینه طراحی و اجرای بام سبز تهران و البته سایر شهرهای کشور فعالیت دارد. روف گاردن تهران توسط شرکت چوپکس همراه با رعایت ظوابط و استانداردهای لازم انجام می‌شود. شما مشتری گرامی می‌توانید با اطمینان خاطر طراحی و اجرای بام سبز در تهران یا سایر شهرهای ایران را به شرکت چوپکس بسپارید. مشاوران ما قبل از اجرای بام سبز، شما را با روش‌ها و المان‌های قابل استفاده در باغبام آشنا می‌نمایند؛ در صورت تایید از سمت شما مشتری گرامی بام سبز مورد نظر اجرایی خواهد شد. 

بام سبز تهران توسط شرکت چوپکس
بام سبز تهران توسط شرکت چوپکس

شرایط لازم برای اجرای بام سبز در تهران

اصول اجرای بام سبز در تهران

اصولا برای اجرای روف گاردن در تهران باید محل مورد نظر از ویژگی‌هایی برخوردار باشد که از جمله می‌توان به:

  • تحمل وزن بام برای اجرای روف گاردن
  • دسترسی لازم برای انتقال ملزومات جهت اجرای روف گاردن
  • امکان آبیاری، رسیدگی و نگهداری از گیاهان و فضای سبز روف گاردن

و سایر موارد اشاره نمود که در صورت دارا نبودن حتی یکی از موارد امکان اجرای بام سبز وجود نخواهد داشت. به همین علت کارشناسان از محل مورد نظر برای روف گاردن ارزان بازدید خواهند کرد و به بررسی کامل می‌پردازند تا مطمئن شوند محل از استانداردهای لازم برای اجرای بام سبز برخوردار است یا خیر.

بام سبز در سراسر ایران

روف گاردن تهران

روف گاردن تهران به نسبت سایر شهرهای ایران از جمله: اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و … بسیار پیشرفت داشته است. علت این امر عدم دسترسی افراد در شهر تهران به فضای سبز یا باغ بوده و همین باعث می‌شود تا برای داشتن محیط خصوصی که بتوان به پرورش گیاهان سبز پرداخت و در کنار آن نیز از محل لذت برد، افراد به فکر طراحی و اجرای بام سبز باشند. علاوه‌براین آلودگی هوای پایتخت به نسبت دیگر شهرهای ایران چندین برابر است و بام سبز در تهران باعث می‌شود تا این آلودگی کمتر شود.

روف گاردن تهران
روف گاردن تهران

مزایای بام سبز در تهران

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های باغبام در تهران پس از کاهش آلودگی هوا را می‌توان افزایش ملک برای صاحبین ملک نام برد. با ایجاد بام سبز ملک شما بیش از پیش از لحاظ اقتصادی ارزش پیدا خواهد کرد که تاثیر به سزایی در قیمت آن خواهد گذاشت. علاوه‌براین که شما از فضایی خصوصی و محلی برای گذراندن اوقات فراقت برخوردار خواهید شد.

تصاویر بام سبز تهران توسط چوپکس

شرکت چوپکس سابقه‌ای درخشان و طولانی در زمینه طراحی و اجرای بام سبز در تهران و همچنین سایر شهرهای این دارد. 

تصاویر بام سبز تهران توسط چوپکس
تصاویر بام سبز تهران توسط چوپکس
روف گاردن تهران | روف گاردن در تهران با شرکت چوپکس
بازگشت به بالا