روف گاردن چیست؟

Rooff Garden

روف گاردن چیست؟

تعریف روف گاردن چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خود بپرسید روف گاردن چیست؟ 

روف گاردن Roof Garden یا بام سبز که در کشور ایران با نام سقف سبز و باغ بام نیز یاد می‌شود، روشی متمرکز و نوین برای ایجاد فضایی مناسب برروی پشت بام، تراس بام یا تراس با استفاده از المان‌های متنوع است. روف گاردن ارزان با کمترین امکانات قابل اجرا بوده، حال آن که می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که برای اجرای بام سبز در نظر گرفته‌اید، روف گاردن را در سطح وسیع و بسیار حرفه‌ای برروی پشت بام ایجاد کنید. برای طراحی پشت بام آپارتمان یا طراحی پشت بام سنتی جهت اجرای بام سبز، می‌توانید از شرکت‌های معتبری که در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن فعال هستند، کمک بگیرید.

روف گاردن ارزان و مراحل اجرای آن

روف گاردن ارزان

روف گاردن ارزان در تهران توسط شرکت چوپکس انجام می‌شود؛ با توجه به این که اجرایی کردن بام سبز با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف انجام خواهد شد، این عمل نیاز به صرف هزینه دارد. بنابراین برای ایجاد روف گاردن ارزان بهتر است پس از بررسی‌های لازم و مشاوره رایگان با شرکت چوپکس به طور مستقیم با مراحل اجرای روف گاردن آشنا شده و به این ترتیب از هزینه اجرای روف گاردن و قیمت روف گاردن مطلع شوید.

سقف روف گاردن چیست؟

سقف روف گاردن

سقف روف گاردن این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از کشاورزی نوین، سبزی کاری یا کلگاری برروی پشت بام بهرمند شوید. علاوه‌براین سقف روف گاردن مزایای بسیاری دارد که از جمله می‌توان به کاهش آلودگی هوا در سطح کلان شهرها و پاکسازی هوا اشاره کرد. از دیگر مزیت‌های بام سبز یا روف گاردن استفاده از فضای پشت بام بوده که می‌توانید از آن به عنوان مکانی برای تفریحات روزانه و دورهمی‌های خانوادگی یا جلسات کاری استفاده کنید.

هزینه اجرای روف گاردن چقدر است؟

هزینه اجرای روف گاردن

هزینه اجرای روف گاردن از معیارهای مهم در اجرای روف گاردن است؛ بام سبز در کشور ایران توسط شرکت چوپکس با استفاده از المان‌هایی همچون: مبلمان فضای باز، کفپوش چوبی، نرده چوبی، سایه‌بان و آلاچیق، فلاورباکس، سوئیت و … ایجاد خواهد شد. استفاده از المان‌های مختلف در اجرای روف گاردن تاثیر بسزایی در قیمت روف گاردن دارد و شما می‌توانید به راحتی در افزایش یا کاهش قیمت روف گاردن به طور مستقیم تاثیرگذار باشید.

طراحی و اجرای روف گاردن در شهر تهران
طراحی و اجرای روف گاردن در شهر تهران
روف گاردن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا