قیمت چوب پلاست چوپکس

چوپکس اولین تولید کننده پروفیل چوب پلاستیک در ایران

لطفا برای دریافت قیمت‌های به روز شده با مشاوران ما در تماس باشید

مشتریان گرامی:

قیمت بر اساس تحویل کالا درب انبار تعیین می‌شود

در لیست فوق قیمت سمباده و طرح چوب برروی بیش از یک سطح محاسبه نگردیده است

طول پروفیل‌های موجود در انبار 3 متر بوده که در صورت نیاز، سفارش با ابعاد متفاوت و صرف زمان بیشتر در نوبت تولید قرار می‌گیرد

مشاهده محصولات چوب پلاست

قیمت چوب پلاست

چوب پلاست یا چوب پلاستیک (WPC) محصولی نوین در معماری داخلی و همچنین محوطه سازی (لنداسکیپ) به شمار می‌آید که این روزها طرفداران بسیاری دارد. از مزایای پروفیل چوب پلاست شباهت محصول به چوب است که می‌توان به عنوان جایگزین متریال‌های چوبی از آن استفاده نمود. علاوه‌براین چوب پلاست را می‌توان دوستدار طبیعت نماید که به محیط زیست هیچ گونه آسیبی وارد نخواهد کرد.

قیمت چوب پلاست | قیمت نصب چوب پلاست | قیمت اجرای چوب پلاست | قیمت چوب پلاست تهران

قیمت چوب پلاستیک در شرکت چوپکس بسیار مقرون به صرفه بوده، ضمن این که محصولات تولید شده توسط این شرکت از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند. با توجه به این که انواع پروفیل چوب پلاست چوپکس مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده و از لحاظ ظاهری و کیفی در سطح بالایی قرار دارد. ضمن این که محصولات شرکت چوپکس در اجرای پروژه‌های متعددی همچون: روف گاردن (بام سبز)، محوطه سازی باغ، حیاط ویلا، ورودی ساختمان و … کاربرد وسیعی دارد. بنابراین با اطمینان خاطر می‌توان گفت این متریال نه تها از لحاظ کیفی که از لحاظ اقتصادی به نسبت دیگر متریال‌ها بسیار مقرون به صرفه است.

موارد موثر در قیمت چوب پلاست

در تعیین قیمت چوب پلاست موارد بسیاری تاثیر گذار است که اصلی‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • کیفیت مواد اولیه در تولید پروفیل چوب پلاستیک
  • ضخامت جداره‌های منجر به افزایش وزن پروفیل چوب پلاستیک

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که پروفیل چوب پلاستیک در دو نوع توپر (که به عنوان کاور استفاده می‌شود) و توخالی تولید شده و وزن انواع پروفیل چوب پلاستیک بسیار سبک است. این امر در نصب و اجرای محصول موثر بوده و نیز سرعت نصب را بالا خواهد برد. علاوه‌براین هرچه ابعاد مقطع پروفیل بزرگتر باشد و در اجرای سازه‌هایی همچون: ستون، کفپوش یا تیرهای الوار سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند که وزنی بیشتر داشته و به همان نسبت افزایش هزینه خواهند داشت. با توجه به این امر اگر تصمیم به اجرای عناصر متفاوت با این محصول را دارید، قطعا قیمت کفپوش چوبی با هزینه اجرای دیگر المان‌هایی چون نرده چوبی یا نمای چوبی ساختمان متغیر خواهد بود. 

قیمت نصب چوب پلاست

قیمت نصب چوب پلاست برحسب نوع کاربری که شما تصمیم به اجرای آن را دارید مشخص خواهد شد. برای مثال هزینه نصب چوب پلاست در زمینه اجرای کفپوش چوبی قطعا متفاوت از قیمت نصب چوب پلاستیک در اجرای نمای ساختمان خواهد بود. 

قیمت اجرای چوب پلاست

برای اطلاع از قیمت اجرای چوب پلاست توسط متخصصین، می‌توانید با شرکت چوپکس، تماس حاصل نمایید. هزینه اجرای چوب پلاستیک با توجه به متراژ مساحت و نوع کاربری شما برای استفاده از محصول مشخص خواهد شد. علاوه‌براین انتخاب المانی که تصمیم به اجرای آن با چوب پلاست را دارید نیز در هزینه‌ها تاثیر گذار خواهد بود. 

خرید چوب پلاست

خرید پروفیل چوب پلاست با توجه به این که محصولی نوین بوده و باید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید، کار آسانی نیست. برای خرید چوب پلاستیک قبل از هر چیز بهتر است شرکت‌های معتبری را که در این زمینه فعال هستند بیابید تا بتوانید محصولی با کیفیت را خریداری نمایید. شرکت چوپکس اولین تولید کننده پروفیل چوب پلاست در ایران بوده و از مراکز قابل اعتماد جهت خرید چوب چلاست در ایران به شمار می‌آید.

فروش چوب پلاست

فروش چوب پلاست توسط شرکت‌های متعددی انجام می‌شود؛ در صورتی که تصمیم به تهیه این محصول دارید بای به مراکز معتبر فروش چوب پلاست مراجعه نمایید. شرکت چوپکس یکی از معتمدترین تولید کنندگان و نیز مرکز فروش چوب پلاست در ایران به شمار می‌آید. محصولات تولید شده توسط شرکت چوپکس در صورتی که همگام و مطابق با دستورالعمل‌های ارائه شده توسط کارشناسان فروش و اجرایی چوپکس انجام شود، شامل 3 سال گارانتی تعویض و ترمیم خواهد بود.

نصب و اجرای چوب پلاست

نصب و اجرای چوب پلاست شرکت چوپکس توسط تیم اجرایی انجام خواهد شد؛ بنابراین در صورتی که المان‌هایی از جمله: کفپوش چوبی، نمای ساختمان، سقف کاذب یا … را از شرکت چوپکس سفارش دهید، نصب و اجرای چوب پلاست توسط تیم حرفه‌ای انجام خواهد شد.

قیمت چوب پلاست تهران

قیمت چوب پلاست تهران با توجه به مواد اولیه‌ای که در تولید پروفیل چوب پلاست مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار متفاوت خواهد بود. علاوه‌براین شرکت‌های بسیاری در تولید این محصول فعالیت دارند که باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت چوب پلاستیک تهران می‌توانید به صورت حضوری به شرکت چوپکس مراجعه کرده یا از طریق تماس تلفنی از قیمت چوب پلاستیک تهران آگاه شوید.

چوب پلاست ارزان قیمت

اگر بدنبال چوب پلاست ارزان قیمت هستید، به یاد داشته باشید که ارزان بودن نشانه بی کیفیت بودن نیست. اما از مواردی که می‌توانید برای یافتن چوب پلاست با هزینه مناسب ملاک قرار دهید، وزن محصول بوده که هرچه سبک‌تر باشد، هزینه آن کمتر خواهد شد.

سوالات متداول

برای اطلاع از قیمت چوب پلاست می‌توانید با شماره 02188044414 تماس حاصل نمایید؛ کارشناسان چوپکس در هر لحظه آماده ارائه مشاوره رایگان به شما همراهان گرامی خواهند بود

بازگشت به بالا