پروفیل چوب پلاست RP1

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست RP1

ابعاد مقطع پروفیل

80×35 میلی‌متر

عنوان کاربری

سقف کاذب
پروفیل چوب پلاست RP1

پروفیل چوب پلاست RP1 از سری محصولات پرکاربرد جهت طراحی سقف کاذب بوده که توسط شرکت چوپکس و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می‌شود. این محصول از انواع پروفیل توخالی است که وزنی سبک دارد و نصاب می‌تواند در زمانی کم و با سرعتی بالا نصب و اجرای سقف کاذب را انجام دهد. شباهت زیاد محصولات چوب پلاستیک شرکت چوپکس به چوب طبیعی باعث شده است تا بتوان از انواع پروفیل چوب پلاستیک به عنوان جایگزینی مناسب جهت عناصر قابل اجرا با چوب استفاده نمود و به این صورت نیز از آسیب به محیط زیست جلوگیری نمود.

پروفیل چوب پلاستیک RP1 ابعاد مقطع کلی برابر با 80×35 میلی‌متر دارد و گزینه‌ای مناسب جهت اجرای انواع سقف کاذب است که سقف لوور پرطرفدارترین نوع آن بوده و بیشتر در دکوراسیون داخلی مکان‌های عمومی قابل اجرا خواهد بود. محصولات چوپکس نیازی به ترمیم دوباره نداشته و همین امر تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌های نگهداری خواهد داشت؛ ضمن این که می‌توان المان اجرا شده با پروفیل چوب پلاست را به راحت‌ترین شکل ممکن تمیز کرد. با نصب این محصول اطمینان خواهید داشت که با گذشت سال‌ها، المان ساخته شده از لحاظ ظاهری، شکل اولیه خود را به بهترین حالت حفظ خواهد نمود.

پروفیل چوب پلاستیک RP1 را می‌توان در 6 رنگ متنوع انتخاب کرد که در فضاسازی بسیار موثر بوده و این امکان را به کاربر می‌دهد تا بتواند المان اجرا شده را با سایر عناصر موجود در محیط هماهنگ نماید. در صورتی که از این پروفیل در اجرای سقف کاذب استفاده نمایید، می‌توانید کفپوش یا دیوارپوش را متناسب با سقف اجرا کرده و محیطی یکپارچه و متفاوت خلق کنید. از دیگر ویژگی‌های این پروفیل، مقاومت بالا و استحکام انواع پروفیل چوب پلاستیک بوده که به علت استفاده از تراشه‌های چوب، پلاستیک بازیافتی و آرد مخصوص در مراحل تولید محصولات چوپکس است.

پروفیل چوب پلاستیک RP1
پروفیل چوب پلاستیک RP1
بازگشت به بالا