6 دلیل برای نصب سقف کاذب چوبی

نصب سقف کاذب چوب پلاست

اگر به فکر نصب سقف کاذب چوبی در اتاق خود هستید، شکی نیست که یک سقف کاذب چوبی مزایای بسیاری دارد. در اینجا ما 6 دلیل خوب برای نصب سقف کاذب چوبی در اتاق را برای شما بیان می کنیم.

جذب صدا

نصب سقف کاذب چوبی مزایای آکوستیک بسیار خوبی را ارائه می دهد زیرا این امکان را به ما می دهد تا از پانل های صوتی چوبی با جاذب صدا استفاده کنیم. این پنل های چوبی برای کنترل طنین صدا در اتاق به طور مؤثر و مورد احتیاط، ایده آل هستند.

پنهان کردن سیم ها

یکی از اصلی ترین دلایلی که شخص از سقف کاذب استفاده می کند این است که به شما این امکان را می دهد که کابل ها و لوله ها را در انواع مختلف نصب (برق ، فیبر ، تهویه حرارتی و …) مخفی کنید.

جابجایی

یکی دیگر از مزیت های مهم نصب سقف کاذب چوبی این است که دسترسی به هر کابل یا وسیله واقع در داخل آن بسیار راحت است و در صورت نیاز تعمیر یا جدا کردن آن ساده می باشد، همچنین امکان جایگزینی سریع پنل های آسیب دیده را نیز فراهم می آورد.

طیف گسترده ای از مراحل اتمام: سقف کاذب چوبی تولید شده توسط شرکت ما، دارای کاتالوگ گسترده ای با گزینه ها و ترکیبات فراوان در ملامین، چوب لاک الکل طبیعی ،لاک و پروفیل RP2 است.

سقف کاذب چوب پلاست
سقف کاذب چوب پلاست

مقاومت در برابر ضربه و واکنش در برابر آتش و رطوبت

سقف کاذب چوبی چوپکس برای حداکثر مقاومت در برابر سایش طراحی شده است و همچنین بسته به نیاز هر پروژه می توان با موادی که دارای ویژگی های خاص در برابر آتش و رطوبت هستند نیز ساخته شود.

صرفه جویی در مصرف انرژی

با پایین آمدن سقف یک اتاق، مقدار هوا در متر مکعب را که نیاز به تهویه مطبوع دارد کاهش می دهد، در حالی که فضای هوای بین سقف کاذب چوبی و سقف اصلی عایق حرارت و صدا را فراهم می کند.

 

با چوپکس فضای خود را احیا کنید.

نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه یا در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید.

همچنین می توانید برای خرید سقف کاذب چوب پلاست در تهران و ایران با شماره ۸۸۸۸۱۸۹۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

6 دلیل برای نصب سقف کاذب چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا