سقف کاذب چوبی و زیبابی بی نظیر آن

سقف کاذب چوبی :

امروزه در چیدمان های مدرن از سقف کاذب چوبی بسیار استفاده می شود. در گذشته بیشتر عناصری که در دکوراسیون به کار می رفت عناصری سرد بودند، ولی به تازگی بسیاری از افراد از این عناصر خسته شدند و سعی کردند عناصر دیگری را که به خانه رنگ و لعاب بیشتری بدهد را استفاده کنند. یکی از این عناصر استفاده کردن از سقف کاذب چوب پلاست بوده است که افراد بسیاری از این عناصر در دکوراسیون خانه خود استفاده می کنند. باید بدانید که در گذشته استفاده کردن از آن بسیار متداول بوده است و بعد از آن کم کم از آن فاصله گرفتند، اما امروزه باری دیگر به این عنصر بسیار زیبا روی آورده اند.

 

 

بنابراین امروزه یکی از ابزاری که در بیشتر خانه های مدرن به کار می رود استفاده کردن از سقف کاذب چوب پلاستیک می باشد. چرا که از گذشته چوب یکی از مهمترین مصالح برای ساختمان ها به شمار می رفته و همیشه طراحی فضای داخلی خانه را زیباتر می کرده است. استفاده کردن از چوب در فضای خانه، احساس امنیت و آرامش بیشتری را به خانه می بخشد و به همین دلیل است که بیشتر افرادی که به دنبال طرحی جدید برای ساختمان خود می باشند طراحی سقف چوب پلاست را پیشنهاد می دهیم. برای اینکه شما به این طراحی بیشتر آشنایی داشته بشید در ادامه نحوه نصب و مزایای آن را بیان می کنیم.

نحوه نصب سقف کاذب چوبی :

همانطوری که بیان کردیم امروزه استفاده از طراحی سقف چوبی بسیار متداول شده است و افراد بسیاری از این طراحی در خانه خود استفاده می کنند. بسیاری از افراد از نحوه چگونگی نصب آن اطلاعاتی ندارند و به همین دلیل دچار مشکلاتی در نصب آن می شوند. برای اینکه آشنایی بیشتری با نصب آن داشته باشید در ادامه چگونگی اجرای این طرح را توضیح می دهیم.

برای نصب سقف کاذب چوبی باید دور سقف را با چهار تراش های چوبی تراز و کلاف کشی کنید و بعد از آن سقف کاذب رو روی آن قرار دهید. به طور کلی نصب آن بسیار آسان می باشد و مانند دیگر سقف های کاذب سیم کشی و لوله ها در زیر سقف پنهان می شوند. استفاده کردن از سقف کاذب چوب پلاست تنوع بسیاری دارد و فقط در رنگ و جنس خلاصه نمی شود. شما می توانید تمامی سقف خانه را با چوب طراحی کنید و برای اتاق ها از ورقه های نازک چوبی استفاده نمایید. نصب سقف های چوبی مزایایی دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم.

 

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

 

 

مزایای سقف کاذب چوبی :

طراحی و استفاده از سقف کاذب چوبی در خانه دارای مزیت هایی می باشد که دیگر سقف های کاذب ندارند. شما اگر با مزایای این سقف آشنا شوید بدون شک برای طراحی خانه خود از آن استفاده خواهید کرد. در ادامه برخی از مزایای این طرح را بیان می کنیم.

  1. عایق صدا :

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزایای سقف کاذب چوبی این است که مانع ورود و خروج صداهای زائد می شود و به همین دلیل شما در امنیت خواهید بود. پنل هایی که در این سقف به کار می رود عایق صدا می باشد. اگر شما هنگام خرید و مطالعه کیفیت  این محصول عایق صدا بودن آن را مشاهده نکردید به هیچ عنوان شک نکنید چرا که یکی از ویژگی های اصلی آن عایق صدا می باشد.

  1. پنهان کننده شلختگی ها :

بسیاری از خانه ها در سقف خود لوله، سیم کشی و … دارند که آنها موجب می شوند ظاهر خانه زیبایی خود را از دست بدهد و حالت شلختگی به خود بگیرد. شما می توانید با استفاده کردن از طرح های متفاوت سقف چوبی تمامی این شلختگی ها را در زیر سقف بپوشانید، در این صورت نه تنها آنها دیگر دیده نمی شوند، بلکه سقف شما بسیار زیباتر خواهد شد. همچنین یکی دیگر از مزیت های این سقف این است که از لوله ها و سیم هایی که در زیر سقف پنهان شده اند محافظت می کند.

  1. جابجایی آسان :

بسیاری از افراد برایشان این سوال پیش می آید که اگر این سقف ها را نصب کنیم و برای لوله ها و سیم هایی که در زیر آن پنهان شده اند مشکلی پیش آید می توان آنها را تعمیر کرد و یا اینکه با مشکل مواجه می شوند و شما باید بدانید جابجایی این سقف ها بسیار آسان می باشد و اگر بخواهید برای لوله ها و سیم هایی که زیر آن هستند تعمیراتی را انجام دهید، به راحتی می توانید سقف را باز کنید و بعد از اینکه کار تعمیرات تان تمام شد باری دیگر آنها را نصب کنید.

  1. صرفه جویی در هزینه :

در صورتی که شما سقف کاذب چوب پلاست را نصب کنید ارتفاع بسیار پایین تر می آید، و اگر ارتفاع پایین تر باشد مصرف انرژی هم کمتر می شود. چرا که هوایی که بر اساس متر مربع در خانه وارد می شود و تهویه می گردد بسیار کمتر خواهد بود. در نتیجه هوایی که بین سقف کاذب و سقف اصلی وجود دارد در واقع مانند عایق عمل می کند و به همین دلیل است که مصرف انرژی کمتر می شود.

  1. تنوع بسیار بالا :

تمامی خانه ها سبک خاصی دارند و هر یک از آنها دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. به همین دلیل است که شما باید از این مدل سقف ها استفاده کنید که با طراحی خانه شما هماهنگ باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه فعالیت می کنند این مشکل را به خوبی حل کرده اند، آنها تنوع بسیاری در مدل ها به وجود آورده اند و شما می توانید هر یک را که مایل هستید و بیشتر می پسندید را انتخاب کنید.

 

سقف کاذب ارزان
سقف کاذب ارزان
  1. تغییر ساده دکوراسیون :

یکی از مهمترین مزایای سقف کاذب چوبی برای دکوراسیون این است که سریعا دکوراسیون خانه را متحول می کند. نصب آن بسیار آسان می باشد و زمان زیادی را نیازی نیست صرف نصب آن کنید. ولی زمانی که آن را نصب کنید متوجه تغییر اساس آن در خانه خود خواهید شد. نورپردازی که در زیر سقف کاذب وجود دارد، محیط بسیار متفاوتی را ایجاد می کند و به همین دلیل جذابیت آن بسیار زیاد می شود.

  1. مقاومت بالا نسبت به رطوبت :

بسیاری از افراد بر این باور هستند که چوب مقاومتی در برابر رطوبت ندارد ولی باید بدانید طراحی آن به گونه ای بوده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد. البته باید دقت داشته باشید که سقف چوبی را می خواهید در چه فضا و چه محیطی به کار ببرید و برخی از فضا و مکان ها بسیار رطوبت دارند که شاید به سقف آسیب وارد کنند، البته این مشکل هم تا حدودی حل شده است. چوب ترمو یکی از بهترین چوب هایی می باشد که برای سقف کاذب آشپزخانه و سقف کاذب حمام و یا نرده چوبی به کار می رود و مقاومت آن در برابر رطوبت بسیار بالا می باشد.

به طور کلی باید بدانید اجرای سقف کاذب چوبی در محیط خانه فضای بسیار زیبایی را به وجود می آورد و در واقع یکی از ایده های جدید و به روز می باشد که فضا را تغییر می دهد. یکی از نکاتی که در نصب این دسته از سقف ها بسیار مهم می باشد این است که، نصب آنها را باید به افراد متخصصی که در این زمینه توانایی دارند بسپارید. در غیر این صورت امکان دارد نصب به خوبی انجام نشود و هزینه هایی که شما برای آن صرف کرده اید از دست برود.

با چوپکس فضای خود را احیا کنید.

نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه یا در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

همچنین می توانید برای دریافت قیمت سقف کاذب و نصب سقف چوب پلاست با شماره ۸۸۸۸۱۸۹۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

سقف کاذب چوبی و زیبابی بی نظیر آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا