درباره چوپکس

about choopex6 1

تاریخچه چوپکس

چوپکس اولین تولید کننده پروفیل چوب پلاستیک در ایران

شرکت چوپکس از سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین تولید کننده پروفیل چوب پلاست (wood plastic composite) در ایران، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بیش از 18 سال سابقه درخشان، در این صنعت توانسته سهم چشمگیری از بازار داخلی این محصول را به خود اختصاص دهد. شرکت چوپکس با بهره‌گیری از خطوط تولید به روز و کادر مجرب دفتری، توانسته پروژه‌های متعددی در اقصی نقاط ایران و دیگر کشورهای همسایه همچون: عراق، امارات، عمان و قطر طراحی و اجرا نماید. در حال حاضر این مجموعه با تولید انواع سطح مقطع پروفیل چوب پلاستیک (محصولات چوپکس) و همچنین برخورداری از تیم‌های مجرب فروش، طراحی و اجرا قابلیت ارائه خدمات متنوع در سراسر ایران را دارد.

خدمات چوپکس

برخی از خدمات و فعالیت‌های مجموعه چوپکس به شرح ذیل است:

  • طراحی و اجرای روف گاردن یا بام سبز
  • تولید، طراحی و اجرای کفپوش چوب پلاستیک
  • تولید و اجرای نرده چوب پلاستیک در مدل‌ها و طرح‌های متنوع
  • طراحی و اجرای سقف کاذب لوور یا گریلیوم (در سطح مقاطع متنوع)
  • طراحی و اجرای نمای چوب پلاست (در سطح مقاطع متنوع)
  • طراحی و تولید انواع مبلمان فضای باز و سازه
  • ساخت المان‌های گابیونی و تورسنگی

درباره چوپکس

پروفیل‌های چوب پلاست شرکت چوپکس با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با نظارت کیفی مداوم تولید می‌شود و کیفیت محصولات با استانداردهای جهانی مطابقت کامل دارد. در صورتی که نصب پروفیل‌های چوب پلاستیک چوپکس با هر نوع کاربری، همگام و مطابق با دستورالعمل‌های ارائه شده توسط کارشناسان فروش و اجرایی چوپکس انجام شود، 3 سال گارانتی تعویض و ترمیم به مشتریان گرامی ارائه می‌گردد.

تنوع پروفیل‌های چوب پلاست چوپکس و ظاهر زیبای آن، موجب شده که این محصولات جایگزینی مناسب برای المان‌های چوبی رایج در معماری فضای باز همچون: کفپوش چوبی، نرده چوبی، سقف کاذب چوبی، مبلمان چوبی و سازه چوبی شود. کما این که محصولات ذکر شده از نظر دوام و طول عمر از محصولات چوبی بهتر بوده و نیازی به ترمیم یا رنگ آمیزی دوره‌ای نخواهند داشت. پروفیل‌های چوب پلاستیک در مقایسه با محصولات مشابه و سایر متریال‌ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر بوده و به عنوان یک محصول دوستدار محیط زیست شناخته می‌شود.

ارتباط با چوپکس

شما مشتریان گرامی می‌توانید از طریق برقراری تماس با همکاران ما از تمامی خدمات مجموعه از قبیل بازدید رایگان پروژه، دریافت رایگان نمونه پروفیل‌های چوپکس و همچنین مشاوره با کارشناسان فروش بهرمند شوید. تمامی سعی ما در مجموعه چوپکس معرفی هرچه بهتر این محصول به بازار و جلب رضایت مشتریان عزیزمان است، علاوه‌براین از طریق سایت چوپکس به صورت آنلاین و غیر حضوری جهت آشنایی هرچه بهتر با روند کار، امکان مشاهده پروژه‌های اجرا شده توسط شرکت چوپکس برای شما عزیزان فراهم شده است.

1.7/5 - (53 امتیاز)
بازگشت به بالا