سقف کاذب چوب پلاست

CHOOPEX DROPPED CEILING

سقف کاذب چوب پلاست از دیگر محصولات شرکت چوپکس به شمار می‌آید که با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک اجرا می‌شود؛ یکی از مزیت‌های این نوع از سقف کاذب تنوع بالا در طراحی و ایجاد مدل‌های متفاوت بوده که با توجه به خواسته کارفرما قابل اجراست. شرکت چوپکس اولین تولید کننده پروفیل‌ چوب پلاست و پروفیل چوب پلاستیک در ایران بوده و محصولات این برند از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. از نمونه‌های رایج پروفیل چوب پلاستیک می‌توان به انواع پروفیل چوب پلاستیک: N1، ZP، RP2، RP1، T1 جهت نصب سقف کاذب چوبی اشاره کرد.

سقف گریل اداری

سقف گریل پارکینگ

سقف گریل استخر

سقف مراکز خرید

سقف الواری

سقف پرگولا

سقف کاذب چوب پلاستیک

سقف کاذب چوب پلاستیک یا سقف کاذب چوبی که به سقف گریل معروف است، از طراحی‌های مدرن سقف با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک بوده که به دلیل متفاوت بودن، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. سقف کاذب در معماری برروی سقف اصلی طراحی می‌شود که باعث پوشاندن معایب و زیر ساخت‌های تاسیساتی سقف اصلی خواهد شد؛ علاوه‌براین سقف کاذب ایده‌ای نوین بوده که با نورپردازی‌های اصولی، زیبایی خاصی به فضا می‌بخشد. سقف کاذب چوبی یا سقف گریل از انواع سقف کاذب بوده و به دلیل تولید از پروفیل چوب پلاستیک مزیت‌های بی‌شماری به نسبت چوب خالص دارد که از اصلی‌ترین آن، می‌توان به طول عمر بالای سقف کاذب چوب پلاستیک اشاره نمود. سقف کاذب چوب پلاستیک طراحی‌های بسیار متنوعی را به خود اختصاص داده که به همین نسبت قیمت سقف کاذب چوب پلاستیک نیز متغیر خواهد بود.

طراحی و اجرای سقف کاذب با چوب

سقف کاذب چوبی از جنس پروفیل چوب پلاستیک قابل اجرا در آپارتمان مسکونی و تجاری، رستوران و مراکز خرید بوده که جلوه‌ای خاص و شیک را بوجود می‌آورد. شما می‌توانید با توجه به مکانی که تصمیم به اجرای سقف کاذب چوبی در آن را دارید، کفپوش چوبی نیز استفاده کنید تا به این صورت هارمونی مناسبی در مکان ایجاد شود. سقف کاذب چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاست به نسبت سایر متریال‌ها از مقاومت بالایی برخوردار بوده، علاوه‌براین که خصوصیات چوب و پلاستیک را جمعا داراست. انواع سقف کاذب چوب پلاستیک با توجه به محل مورد نظر اجرا می‌شود و یکی از مزیت‌های سقف کاذب چوب پلاست امکان نصب چراغ و نورپردازی مناسب آن است. استفاده از پنل‌های مربعی شکل در مرکز سقف کاذب چوبی و نصب لامپ در آن‌ها، یکی از راه‌های مناسب برای صرفه جویی هر چه بیشتر در هزینه‌هاست.

سقف کاذب چوب پلاستیک | سقف کاذب چوبی | نصب سقف کاذب چوبی | قیمت سقف کاذب چوبی | سقف کاذب چوبی ارزان

سقف کاذب چوبی تولید شده از جنس پروفیل چوب پلاستیک مزایای زیادی دارد که برای مثال می‌توان به دوام سقف کاذب چوبی اشاره کرد و دست کم تا ۲۰ سال طول عمر مفید خواهد داشت؛ اما بهتر است در این سال‌ها، سقف کاذب چوب پلاستیک را به حال خود رها نکرده و به سقف گریل رسیدگی کنید. سقف کاذب چوب پلاست هم مانند هر سقف دیگری، نیاز به تمیز کاری و رسیدگی دارد؛ سقف کاذب چوبی از جنس پروفیل چوب پلاستیک را می‌توان به راحتی با استفاده از دستمال پارچه‌ای خشک، تمیز کرد. علاوه‌براین سقف کاذب چوبی از جنس پروفیل چوب پلاستیک در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و این امر باعث می‌شود تا بتوانید از انواع سقف کاذب چوب پلاستیک در مناطق با آب و هوای خاص نیز استفاده کنید. 

نصب سقف کاذب چوبی

نصب سقف کاذب چوبی را باید به دست نیروهای متخصصی که در زمینه طراحی و اجرای سقف گریل فعال هستند بسپارید؛ زیرا نصب سقف کاذب چوبی نیاز به مهارت داشته و باید با رعایت استانداردهای لازم انجام شود. به همین علت می‌توانید به مراکز معتبری که در زمینه طراحی و اجرای سقف گریل مهارت لازم را دارند، مراجعه نمایید. نصب سقف کاذب چوب پلاستیک در مکان مورد نظر به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی طراحی شیک و مناسبی اجرا کنید.

قیمت سقف کاذب چوبی

قیمت سقف کاذب چوبی از موارد مهم برای طراحی و اجرای سقف کاذب چوب پلاستیک به شمار می‌آید؛ قیمت سقف کاذب چوبی با توجه به فاکتورهایی از جمله: متراژ سقف، پروفیل چوب پلاستیک استفاده شده در پروژه و نیز طرح ارائه شده توسط معمار متفاوت خواهد بود. قیمت سقف کاذب چوب پلاستیک به نسبت سایر سقف کاذب بسیار منصفانه بوده که همین امر باعث می‌شود تا این نوع از سقف کاذب طرفداران بسیاری داشته باشد.

سقف کاذب چوبی ارزان

سقف کاذب چوبی ارزان و با قیمت مناسب که طبق استانداردهای لازم اجرا شود را می‌توانید از شرکت چوپکس که در زمینه سقف کاذب چوبی ارزان با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک فعال است، درخواست نمایید. ارزانترین سقف کاذب در شرکت چوپکس از جنس پروفیل چوب پلاستیک بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است؛ با توجه به این امر شما می‌توانید ارزانترین سقف کاذب تولید شده از جنس پروفیل چوب پلاستیک را طبق هزینه و بودجه مورد نظر درخواست دهید.

انواع سقف کاذب چوبی

انواع سقف کاذب چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک قابل اجرا بوده که با توجه به این امر می‌توانید به راحتی سقف کاذب چوب پلاستیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. انواع سقف کاذب چوبی در شرکت چوپکس با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک طراحی می‌شود که می‌توانید با توجه به بودجه مورد نظر، اقدام به نصب سقف کاذب چوب پلاستیک نمایید.

سقف گریلیوم

سقف گریلیوم که توسط پروفیل چوب پلاستیک اجرا می‌شود، به صورت شبکه‌ایست. سقف گریلیوم از انواع سقف کاذب مدرن بوده که در دکوراسیون داخلی و زیبایی محیط بسیار تاثیر گذار است. استفاده از سقف کاذب گریلیوم بیشتر در اماکن عمومی و مراکز تجاری- اداری مرسوم بوده و می‌توان با ابعادی متفاوت، طرحی زیبا خلق نمود. در صورتی که نورپردازی مناسبی را با سقف کاذب گریلیوم انجام دهید، می‌توان جذابیت و زیبایی این نوع سقف کاذب را چند برابر کرد.

سقف لوور

سقف لوور نوعی از سقف کاذب بوده که قابل اجرا با پروفیل چوب پلاستیک است. سقف لوور را می‌توان در دکوراسیون داخلی منازل یا مکان‌های عمومی مورد استفاده قرار داد. انتخاب سقف کاذب لوور چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی، موجب فضایی گرم و زیبا در محیط شده و به دلیل برخورداری از رنگ طبیعی چوب، هارمونی یا یکپارچگی خاصی را در فضا به وجود می‌آورد.

بازگشت به بالا