پروفیل چوب پلاست C1

پروفیل چوب پلاست C1​

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست C1

ابعاد مقطع پروفیل

45×45 میلی‌متر

عنوان کاربری

نما / کاور

پروفیل چوب پلاست C1

پروفیل چوب پلاست C1؛ از سری محصولات مختص نما و کاور، همین پروفیل بوده که ابعادی برابر با 45*45 میلی‌متر دارد. این محصول همچون سایر پروفیل‌های چوپکس از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است. پروفیل چوب پلاست برای کاربرد در پروژه‌های بیرونی و فضای باز تولید شده است. به همین علت نیز می‌توان بدون هیچ گونه نگرانی، پروژه‌های متنوع روف گاردن یا محوطه سازی و همینطور نما چوبی ، سقف کاذب، کفپوش و … را با استفاده از آن اجرا کرد.

خوشبختانه روش نصب و اجرای چوب پلاست در تمامی پروژه‌ها به صورت خشک است. همانطور که می‌دانید نما خشک نیز که شامل نمای چوب پلاست می‌شود نیز به همین علت معروف شده و بدون نیاز به آب یا ملات و … در کمترین زمان ممکن اجرا می‌شود. در این روش که توسط تیم اجرایی مجرب چوپکس انجام می‌شود، ابتدا زیرسازی اصولی با قوطی یا آهن کشی انجام شده و سپس پروفیل‌های مخصوص نما یا هر عنصر دیگر بر روی آن نصب می‌شود.

این نوع نما ویژگی منحصر بفردی داشته و به عنوان عایق بر روی دیوار اصلی نصب خواهد شد. همین باعث می‌شود تا دیوار اصلی آسیب ندیده نمای چوب پلاست از بنای شما محافظت نماید. ضمن اینکه عایق بودن این روش موجب جلوگیری از ورود یا خروج گرما و سرما در فصول مختلف سال موجب کاهش مصرف انرژی خواهد شد. که در نهایت نیز با کاهش هزینه‌های مصرفی روبرو می‌شوید.

Rate this page
بازگشت به بالا