پروفیل چوب پلاست KC1

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست KC1

ابعاد مقطع پروفیل

40*255

عنوان کاربری

نماپوش

پروفیل چوب پلاست KC1

پروفیل چوب پلاستیک KC1؛ نما چوبی همواره یکی از نماهای پرطرفدار بوده که امروزه نیز بسیار مورد توجه است. در گذشته از چوب طبیعی برای ساخت و ساز استفاده می‌شد که به محیط زیست و طبیعت آسیب جدی وارد می‌کرد. اما خوشبختانه این روزها از پروفیل چوب پلاست به عنوان بهترین جایگزین برای چوب طبیعی در زمینه‌های متعدد استفاده می‌شود. پروفیل چوب پلاست KC1 همچون سایر محصولات چوپکس از ویژگی‌های منحصر بفردی برخوردار است.

طول عمر بالا و عدم نیاز به نگهداری یا تعمیر باعث می‌شود تا نمای اجرا شده با این محصول سال‌ها ظاهر اولیه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ نماید. نصب متفاوت و خشک این متریال برای نمای ساختمان همچنین این امکان را فراهم نموده تا در کمترین زمان ممکن، بنای شما از ظاهری شیک و متفاوت برخوردار شود. از مزایای اجرای نما با پروفیل چوب پلاست، می‌توان به مقاومت بالا آن در برابر هرگونه عوامل فیزیکی- محیطی مانند: مقاومت در برابر گرما و سرما، تابش نور خورشید و اشعه UV، باران و نفوذ آب و … اشاره نمود.

رنگبندی متنوع این محصول باعث می‌شود تا شما بتوانید رنگ دلخواه را مطابق با سلیقه برای نمای ساختمان انتخاب نمایید. علاوه‌براین پروفیل چوب پلاستیک این قابلیت را دارد که در کنار دیگر مصالح زیبایی دو چندانی داشته و بتوان نمای ترکیبی با آن اجرا کرد. این محصول در کنار شیشه یا سنگ، سمنت برد یا هر متریال دیگری به راحتی قابل اجراست. بنابراین می‌توان طراحی‌های متفاوتی را برای نما برگزید.

Rate this page
بازگشت به بالا