پروفیل چوب پلاست N7

پروفیل چوب پلاستیک N7

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست N7

ابعاد مقطع پروفیل

20×45 میلی‌متر

عنوان کاربری

سقف کاذب لوور

پروفیل چوب پلاست N7

پروفیل چوب پلاست N7؛ سقف کاذب چوبی این روزها روشی ایده‌آل برای زیباسازی سقف اصلی و پنهان کردن لوله کشی یا تاسیسات و البته نازیبایی‌هاست. گذشته از اینکه این نوع سقف از دیرباز طرفداران بسیاری داشته، محیط را کاملا گرم و صمیمی می‌نماید. ظاهر چوبی مانند این محصول در اجرای سقف کاذب باعث می‌شود تا طراحی داخلی رنگ دیگری به خود گیرد. از سوی دیگر اجرای این سقف به شما کمک می‌کند تا بتوانید دیگر عناصری همچون: کفپوش یا فلاورباکس و حتی مبلمان چوبی فضای باز را اجرا کنید. به این ترتیب محیطی کاملا یکپارچه و هماهنگ بوجود خواهید آورد. صد البته که این ایده‌ها برای فضاهایی از جمله: کافی‌شاپ، رستوران یا محیط‌های کاری و اداری قابل اجراست. زیرا پروفیل چوب پلاست در کل محصولی مختص فضای باز و بیرونی بوده که سقف کاذب آن در محیط‌های داخلی نیز قابل اجرا خواهد بود.

اگر بخواهیم از پروفیل چوب پلاست برای طراحی و اجرای سقف کاذب استفاده کنیم، قطعا طرح لوور و گریلیوم آن بسیار مورد توجه است. به تازگی نیز سقف لوور را در مراکز تجاری- اداری یا حتی پارکینگ و … برای زیباسازی هرچه بیشتر مشاهده می‌کنیم. این پروفیل که مختص سقف لوور است، وزن نسبتا سبک داشته و ابعادی برابر با 20*45 میلی‌متر دارد. سرعت نصب و اجرای آن در سقف اصلی همچون سایر محصولات چوپکس بسیار بالاست. ضمن اینکه روش نصب آن به صورت خشک و بدون نیاز به ملات یا سایر موارد است. این نوع سقف با استفاده از زیرسازی اصولی و قوطی کشی یا آهن کشی اجرا می‌شود.

سقف چوبی با پروفیل چوب پلاست قابلیت اجرای نورپردازی را داشته و بدون هیچ نگرانی می‌توانید از چراغ‌های متعدد برای زیباسازی سقف و همینطور افزایش نور محیط استفاده نمایید. با نصب این سقف امکان دسترسی به سقف اصلی فراهم بوده و در صورت نیاز می‌توانید به تاسیسات یا لوله کشی دسترسی لازم را داشته باشید. به‌علاوه نیازی به نگهداری یا رسیدگی دوره‌ای نداشته و پس از اجرا تا سال‌ها ظاهر اولیه و شیک خود را حفظ خواهد کرد.

4.3/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به بالا