پروفیل چوب پلاست S1

پروفیل چوب پلاستیک S1

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست S1

ابعاد مقطع پروفیل

110×110 میلی‌متر

عنوان کاربری

نرده، ستون، سازه

پروفیل چوب پلاستیک S1

پروفیل چوب پلاست S1 از سری محصولات پرکاربرد جهت طراحی و اجرای نرده چوبی و ستون است. المان‌های ذکر شده در محوطه سازی و روف گاردن مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ویژگی‌های بارز محصولات چوب پلاست تولید شده توسط شرکت چوپکس، سبکی وزن آن‌ها بوده که این محصول نیز از این ویژگی برخوردار است. به همین علت نصب نرده یا ستون با استفاده از این پروفیل در کمترین زمان و با سرعت بالا امکان پذیر خواهد بود.

پروفیل چوب پلاستیک S1 ابعاد مقطع کلی برابر با 110×110 میلی‌متر دارد که از لحاظ شکل ظاهری مربعی بوده و همین امر استفاده از این محصول را در ساخت نرده یا ستون برای نصاب آسان می‌نماید. شباهت محصولات چوب پلاست به چوب طبیعی باعث شده است تا بتوان از این متریال به عنوان جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی استفاده نمود و به این ترتیب از آسیب به محیط زیست نیز جلوگیری کرد. استحکام و مقاومت بالای محصولات چوپکس در برابر عوامل بیرونی و فیزیکی باعث می‌شود تا در صورت اجرای المان‌های متعدد با استفاده از انواع پروفیل چوب پلاستیک چوپکس، نیازی به ترمیم دوباره یا صرف هزینه‌های گزاف جهت نگهداری نباشد.

پروفیل چوب پلاستیک S1 در صورتی که جهت اجرای نرده چوبی یا ستون استفاده شود، نه تنها به راحتی با سایر المان‌ها هماهنگ می‌شود، که می‌توان با استفاده از این عناصر فضای متفاوت خلق کرد. این پروفیل چوب پلاستیک در برابر رطوبت بالا و شرایط آب و هوایی گرمسیر یا سردسیر بسیار مقاوم بوده و با بارش باران یا تابش مستقیم نور خورشید آسیب نخواهد دید. علاوه‌براین انواع پروفیل چوب پلاستیک تولید شده شرکت چوپکس از ویژگی‌های ذکر شده برخوردار بوده و علت این امر استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در مراحل تولید محصولات چوپکس است.

پروفیل چوب پلاستیک S1
پروفیل چوب پلاستیک S1
3.3/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به بالا