پروفیل چوب پلاست T2

پروفیل چوب پلاست T2

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست T2

ابعاد مقطع پروفیل

50×100 میلی‌متر

عنوان کاربری

نیمکت، سازه، سقف کاذب، مبلمان

پروفیل چوب پلاستیک T2

پروفیل چوب پلاست T2 از سری محصولات تولید شده توسط شرکت چوپکس است که مناسب جهت طراحی و اجرای عناصری از جمله: نیمکت چوبی، سقف کاذب، مبلمان فضای باز و انواع سازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول همانند سایر محصولات چوب پلاست چوپکس دارای 6 کد رنگی متنوع بوده و می‌توان به نسبت محیط و فضای مورد نظر از رنگ دلخواه استفاده نمود. این محصول وزنی بسیار سبک دارد و از لحاظ شکل ظاهری کناره‌های آن T شکل بوده و سطوحی که داخل قرار گرفته است دارای برآمدگی است.

پروفیل چوب پلاستیک T2 دارای ابعاد مقطع کلی برابر با 100×50 میلی‌متر است؛ وجود تراشه‌های چوب در مراحل تولید این پروفیل باعث می‌شود تا شکل ظاهری شبیه به چوب داشته باشد. در صورتی که از این پروفیل جهت اجرای سقف کاذب چوبی استفاده شود، نه تنها فضای محیط را گرم و صمیمی خواهد کرد که این امکان را به کاربر می‌دهد تا بتوان یکپارچگی خاصی با دیگر عناصر ایجاد نماید. پروفیل چوب پلاستیک T2 همچنین به راحتی قابل اجرا جهت مبلمان و سازه در طراحی شهری بوده که تاثیر بسزایی در چهره زیبایی و چهره شهر خواهد داشت.

پروفیل چوب پلاست T2 با توجه به این که از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید شده است، مقاومت بسیار بالایی دارد. استفاده از پلاستیک، تراشه‌های چوب و همچنین آرد مخصوص در مراحل تولید باعث می‌شود تا پروفیل چوب پلاستیک از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار گیرند. بنابراین اگر قصد استفاده از انواع پروفیل چوب پلاست چوپکس را در مناطق با آب و هوای گرم و خشک یا سرد و مرطوب دارید، می‌توانید با اطمینان خاطر از این محصولات در طراحی و اجرای المان مورد نظر استفاده نمایید.

پروفیل چوب پلاستیک T2
پروفیل چوب پلاست T2
4/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به بالا