پروفیل چوب پلاست ZP​

پروفیل چوب پلاست ZP

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست ZP

ابعاد مقطع پروفیل

110×20 میلی‌متر

عنوان کاربری

نما، ستون، نرده، آلاچیق، سازه

پروفیل چوب پلاست ZP

پروفیل چوب پلاست ZP از تولیدات شرکت چوپکس بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه و مرغوب تولید و به بازار عرضه می‌شود. این نوع پروفیل چوب پلاست بیشتر جهت طراحی و اجرای عناصری همچون: آلاچیق چوبی، نرده، ستون، سازه و نمای ساختمان کاربرد دارد. چوب پلاست محصولی بدست آمده از تراشه‌های چوب، پلاستیک و آرد مخصوص است؛ به همین علت انواع پروفیل چوب پلاستیک از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به چوب داشته و از لحاظ استحکام به دلیل وجود پلاستیک مقاومتی بسیار بالا دارند. پروفیل چوب پلاستیک ZP نیز همچون سایر محصولات چوب پلاست چوپکس، در برابر نفوذ آب یا مجاورت با رطوبت بسیار بالا، همچنین هوای بسیار گرم یا سرد کاملا مقاوم است.

پروفیل چوب پلاست ZP ابعاد مقطع کلی برابر با 110×20 میلی‌متر دارد؛ این پروفیل وزنی بسیار سبک دارد که نصب و اجرای آن را در کمترین زمان ممکن و با سرعتی بالا امکان پذیر خواهد کرد. به‌علاوه محصول از نوع توخالی بوده که از لحاظ شکل ظاهری، سطوحی با شیارهای باز دارد. به دلیل وجود تراشه‌های چوب در تولید این پروفیل چوب پلاست به راحتی می‌توان آن را جایگزین متریال‌های با چوب طبیعی کرد و این گونه نیز از آسیب به محیط زیست جلوگیری نمود.

پروفیل چوب پلاستیک ZP با برخورداری از 6 کد رنگی متنوع این امکان را به کاربر می‌دهد تا در طراحی و اجرای فضاهای متفاوت، رنگ مورد نظر را انتخاب نماید. در صورتی که از این محصول جهت اجرای المان‌های ذکر شده استفاده نمایید، نه تنها نیازی به صرف هزینه‌های اضافه نگهداری یا ترمیم نخواهید داشت، بلکه این اطمینان را دارید که متریال بکار برده شده از لحاظ مقاومت در برابر عوامل فیزیکی، همچون سایر محصولات چوب پلاست چوپکس از استانداردهای جهانی برخوردار است.

پروفیل چوب پلاستیک ZP
پروفیل چوب پلاستیک ZP
4/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به بالا