انواع مدل های فلاورباکس موجود در بازار چیست؟

a7 e1574236137511 1

انواع مدل های فلاور باکس

فلاور باکس ترجمه اش به فارسی جعبه گل می باشد و ما با ساختن فلاور باکس با متریالی مناسب که آب نتواند بر روی آن تاثیر بگذار و یا حتی ضد آب باشد میتوانیم طراحی بالکن یا تراس ساختمان مان را زیباتر سازیم.زیباترین کاری که برای تراس و یا بالکن میتوانیم انجام دهیم این است که طراحی فضای سبز و گل کاری گلدان های آن ها را بیشتر کنیم. ما حتی می توانیم با رعایت اصول نورپردازی فلاورباکس  فضای بسیار دلنیشینی را در زندگی شبانه خود ایجاد کنیم.

ساخت فلاور باکس شیک و مدرن چه تاثیری بر فضای زندگی ما دارد؟

اگر فضا را بخواهیم به صورت یکپارچه ببینیم و در محل هایی که امکان ایجاد باغچه و یا کاشت درخت یا درختچه در زمین نباشد از فلاور باکس استفاده میکنیم. با وسایلی دیگر هم چون نیمکت و نورهای خطی می توان فضای مورد نظر خود را یکپارچه کرد. در بالکن،پاسیو و حیات خلوت خور می توانیم از این موارد استفاده کنیم. در این شهر های شلوغ و با آلودگی هوا و همچنین پارک های که به قدری شلوغ هستند که نمیتوان با آرامش خیال به قدم زدن پرداخت و دمی را آسوده خیال با خانواده خود بگذارانیم می توانیم با طراحی و ساخت بالکن و تراس خود و گذاشتن درختان در فلاورباکس های چه کوچک و بزرگ لذت استفاده از طبیعت را کاملا حس کنیم.

انتخاب درختچه هایی که در فلاور باکس ها میکاریم بستگی به اقلیم آب و هوایی ما دارد برای مثال در تهران و برای مقابله با آلودگی استفاده از درختانی چون: عرعر، ابریشم و داغداغان میتواند به از بین بردن آلودگی کمک می کند.

گلدان چوب پلاست

فلاورباکس در تهران

همچنین در فضای مرکزی تهران که دارای بار آلودگی بیشــتری می باشند : هوا، صدا و … کاربرد گیاهانی هم چون: اقاقیا، زبان گنجشک، برگ نو، زربین و کاج توصیه می گردد. با استفاده از این نوع گیاهان و درختچه ها علاوه بر اینکه سبزی و شادابی را وارد زندگی خود میکنیم کمک به محیط زیست شهر خود و هوای پاک نیز میکنیم و میتوانیم در کاهش آلودگی هوا نقش به سزایی را داشته باشیم.

متریال فلاورباکس ها

جنس فلاور باکس ها متفاوت است میتوان از انواع آن ها به انواع فلاور باکس های : سفالی،بتنی،چوبی ،چوب پلاستیک،پلاستیک فشرده اشاره کرد که نسبت به بقیه متریال ها بهترین آنها فلاورباکس های  ساخته شده از چوب پلاستیک است زیرا باتوجه به هزینه این متریال مقاومت بسیار بالایی را نسبت به چوب ترموو داراست و  همچنین بسیار سبک تر از فلاورباکس بتنی است و هم چنین نسبت به فلاورباکس پلاستیکی زیبایی بسیار بیشتری را داراست. فلاورباکس های سفالی قابلیت شکنندگی دارند و مقاوت چوب پلاستیک را دارا نمیباشند در نتیجه استفاده از آن ها در فضاهایی که کودکانمان به بازی می پردازند اصلا توصیه نمی شود.

همچنین فلاورباکس های چوب پلاستیک بسیار راحت تر میتوانند به مدل های مختلف ساخته شود و دارای انعطاف زیادی در  به کارگیری در طراحی های مختلف آن می باشد. حال اگر همین فلاور باکس را با کمی قلوه سنگ و شن و ماسه در اطراف آن طراحی کنیم خیلی زیباتر میشود. ارتفاع فلاور باکس ما اهمیت بسیار ویژه ای در انتخاب ضخامت موردنیاز ما در فلاورباکس را داراست.

روف گاردن - هشت بهشت
روف گاردن – هشت بهشت

فلاور باکس در تراس گاردن

اگر بخواهیم از فلاور باکس روی تراس و فلاشینگ استفاده کنیم حتما طول و عرض فلاورباکس از فلاشینگ و تراس نباید بیشتر باشد. بعد از تعیین اندازه ها و ابعاد برش چوب پلاستیک را انجام دهید سپس باید  آنها را با دریل و پیچ ببندیم. فلاور باکس ها را در فضاهای مختلف با توجه به کاربرد آن ها میشود در انواع مختلف به کار برد برای مثال فلاور باکس ها انواعی چون دیواری،زمینی و … دارند.

چوب پلاستیک ها می توانند: دارای وزن متوسط، در طرح و اندازه های متفاوت، مقاوم در برابر آفتاب ،آب،مناسب جهت کاشت درخت و درختچه،دارای پوشش داخلی پلی کربنات جهت مقاوت بیشتر و… خصوصیات و مزایایی باشند که دیگر مصالح اکثرا دارا نیستند.
در انتها به شما پیشنهاد میدهیم که برای استفاده از گل و گیاه در فضای تراس خود حتما ار فلورباکس های چوب پلاست چوپکس استفاده نمایید تا به زیباترین شکل ممکن از فضای خود استفاده کنید و اوقات لذت بخشی را در کنار خانواده خود بگذرانید،زیرا نه تنها فضای زندگی خود دا مطبوع تر ساخته اید بلکه باغی کوچک را درتراس و بالکن و یا روف گاردن خود ساخته اید که در هر ساعت از شبانه روز به راحتی از آن میتوانید بهره بجویید.

با چوپکس فضای خود را احیا کنید.

نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه یا در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید.

همچنین می توانید برای اجرای فلاورباکس در تهران و قیمت فلاورباکس چوب پلاست در تهران یا سراسر ایران با شماره ۸۸۸۸۱۸۹۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

انواع مدل های فلاورباکس موجود در بازار چیست؟

۸ thoughts on “انواع مدل های فلاورباکس موجود در بازار چیست؟

  1. وااای من عاشق این مدل فلاور باکس که عکسش رو گذاشتین شدم واقعا خیلی خوشگل میکنه فلاور باکس تراس های کوچولوی آپارتمان های نقلی الان رو مرسی از مطالب جالبتون و در عیت حال عکسای خوشگل بذارین از پروژه هاتون،بازم مرسی ی ی

  2. سلام دوست عزیز بله ما در مدل های فلاورباکس تنوع بالایی در محصولاتمان داریم در صورت نیاز میتوانید با واحد فروش ما تماس حاصل کنید و از تنوع آن ها و کاتالوگ ها آگاهی پیدا کنید. می توانید به صفحه اینستاگرام ما با نام dez_choopex نیز مراجعه و عکس های بعضی از پروژه های شاخص ما را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا