پروژه روف گاردن اندرزگو

موضوع پروژه روف گاردن اندرزگو
کارفرما آقای لطفی 
طراح تیم طراحی چوپکس
اجرای پروژه سال 1399
پروفیل استفاده شده پروفیل چوب پلاست ST _
پروفیل چوب پلاست LT _ 
پروفیل چوب پلاست S1 _
پروفیل چوب پلاست N1 _
پروفیل چوب پلاست N2 _
پروفیل چوب پلاست N3 _
پروفیل چوب پلاست RP2 _

پروژه روف گاردن اندرزگو اجرا شده توسط چوب پلاست چوپکس بوده که طبق خواسته کارفرما و توجه به بودجه مورد نظر، با المان‌های متعددی طراحی شده است. قسمتی از پشت بام آلاچیق چوبی اجرا شده که با مبلمان و نیمکت چوبی به مکانی مناسب برای گذراندن اوقات فراقت تبدیل شده است. 
همچنین در قسمت دیگری از بام مبلمان فضای باز طراحی شده که در مرکز آن، فایر پلیس یا آتشدان قرار گفته است. این المان بهترین گزینه برای دورهمی‌های خانوادگی یا دوستانه در شب‌های سرد است که  فضایی گرم و صمیمی ایجاد می‌کند. 

سطح بام در این روف گاردن بوسیله کفپوش چوبی و همچنین در قسمت‌هایی از آن با چمن مصنوعی پوشانده شده است. نوع کفپوش بکار برده شده در این پروژه پرتردد بوده که با رفت و آمدهای پیاپی آسیب نخواهد دید. علاوه‌براین وجود فلاورباکس چوبی در سرتاسر این روف گاردن فضای سبز دوستداشتنی را بوجود آورده است. 
نورپردازی صحیح و اصولی در این پروژه باعث شده تا فضای روف گاردن در شب متفاوت بوده و همچنین بتوان به راحتی از این فضا استفاده کرد. ضمن این که جهت افزایش ایمنی و محافظت در قسمت‌هایی از بام پرچین یا نرده چوبی اجرا شده که از لحاظ ظاهری نیز بسیار مناسب و همخوان با دیگر المان‌هاست.  

4/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا