پروژه محوطه داخلی فودکورت مرکز خرید نارسیس

موضوع پروژه محوطه داخلی فودکورت مرکز خرید نارسیس
طراحتیم طراحی چوپکس
شروع پروژه1400
پروفیل‌های استفاده شدهپروفیل چوب پلاست ST _ پروفیل چوب پلاست N2
پروفیل چوب پلاست N4 _ پروفیل چوب پلاست K4 

پروژه فودکورت نارسیس؛ از عناصری که در این پروژه با استفاده از پروفیل چوب پلاست برای محوطه سازی استفاده شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

کفپوش چوب پلاست : کفپوش چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاست ST است. این عنصر یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فضاهایی همچون : کافه، رستوران کافی‌شاپ و از این دست است. زیرا با تردد بالا همراه هستند و به دلیل رفت و آمد زیاد، این کفپوش بادوام گزینه‌ای مناسب به حساب می‌آید.

فلاورباکس چوب پلاست : فلاورباکس چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاست است. این عنصر با دیگر موارد اجرا شده در این پروژه مانند: کفپوش یا نیمکت همخوانی داشته و محیطی یکدست را بوجود آورده است.

نیمکت چوب پلاست : نیمکت چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاست است. در این پروژه از این عنصر در بخش‌هایی از فودکورت استفاده شده است. می‌توان گفت نیمکت‌های ساخته شده همراه با فلاروباکس ایده‌ای نوین و شیک برای فضاهای این چنینی محسوب می‌شود.

سقف کاذب چوب پلاست : سقف کاذب چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاست K4 است. اگر بخواهیم محیطی را به طور متناسب یکدست و شیک طراحی کنیم، قطعا سقف کاذب چوبی و همینطور کفپوش گزینه‌های اصلی طراحی محسوب خواهند شد. در این پروژه از سقف کاذب چوب پلاست برای پوشاندن تاسیسات و زیباسازی محیط استفاده شده است.

Rate this page
بازگشت به بالا