پروژه نما رویال پالاس

موضوعپروژه نما رویال پالاس
طراحتیم طراحی چوپکس
اجرای پروژهسال 1401
پروفیل استفاده شدهپروفیل چوب پلاست N3
پروفیل چوب پلاست HC 

پروژه نما رویال پلاس؛ در این روف گاردن برای نمای تالار از دو پروفیل چوب پلاست متفاوت استفاده شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید این محصول از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به چوب طبیعی است. که یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد چوب پلاست محسوب می‌شود. اما از لحاظ کیفیتی در سطح بسیار بالایی قرار داشته و محصولی با دوام و مقاوم است. همین باعث شده تا این روزها در بیشتر پروژه‌ها، جایگزینی مناسب برای چوب باشد، به خصوص در نمای ساختمان.

نما چوب پلاست که به نما چوبی نیز معروف است، مزایای زیادی دارد که از جمله می‌توان به محافظت از بنا اشاره کرد. روش متفاوت نصب این متریال همچنین باعث می‌شود تا بتوانید نمای ساختمان را بر روی دیوار اصلی اجرا کنید. به‌علاوه محصولات چوب پلاست چوپکس با توجه به اینکه مختص فضای باز تولید می‌شوند، دارای ویژگی‌های خاصی همچون: دوام بالا در برابر هر نوع شرایط اقلیمی، دوام بالا در برابر بارش باران یا رطوبت، دوام بالا در برابر تابش خورشید یا اشعه UV و … هستند.

 بنابراین اگر شما از این محصول برای اجرای نمای ساختمان استفاده نمایید، قطعا از مزایای بی‌شمار آن بهرمند خواهید شد. ضمن اینکه اجرای چوب پلاست در نما از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری خواهد کرد. نما چوب پلاست نیازی به نگهداری یا تعویض و تعمیر نخواهد داشت. میزان نشست آلودگی بر روی این محصول بسیار پایین بوده و همین موجب جلوگیری از کثیفی نما در اثر آلودگی هوا خواهد شد.

Rate this page
بازگشت به بالا