پروژه کفپوش احتشامیه

موضوعپروژه کفپوش احتشامیه
طراحتیم طراحی چوپکس
اجرای پروژهسال 1401
پروفیل استفاده شدهپروفیل چوب پلاست ST

پروژه کفپوش احتشامیه؛ بخش‌هایی از پروژه احتشامیه با استفاده از کفپوش چوب پلاست که به کفپوش چوبی نیز معروف است، طراحی و اجرا شده. از ویژگی‌های این کفپوش دوام و طول عمر بسیار بالای آن در مقایسه با محصولات مشابه است. از سوی دیگر محصول چوب پلاست برای فضای باز و بیرونی تولید شده و همین باعث می‌شود تا کفپوش اجرا شده در برابر هرگونه عوامل فیزکی- محیطی تهدید کننده در امان و مقاوم باشد. 

پروفیل چوب پلاست ST از سری محصولات چوپکس برای اجرای کفپوش پرتردد بوده که همچون سایر پروفیل‌های چوب پلاست این شرکت از ویژگی‌های منحصر بفردی مانند: استحکام و دوام بالا، مقاوم در برابر نفوذ و رطوبت آب، مقاوم در برابر سرما یا گرما، مقاوم در برابر برف و باران، مقاوم در برابر حشرات و موریانه و … است. این کفپوش در کنار دیگر عناصری که در این روف گاردن اجرا شده، فضایی یکدست و یکپارچه را ایجاد می‌کند. 

اصلا یکی از مواردی که در زیباسازی هر محیطی بسیار تاثیر گذار است، اجرای کفپوش چوبی بوده که قطعا اولین قدم برای بازسازی هر محیط است. از سوی دیگر ظاهر شبیه به چوب طبیعی اما با کیفیتی چند برابر باعث می‌شود تا چوب پلاست بهترین جایگزین برای چوب طبیعی باشد و به این ترتیب مانع از آسیب به محیط زیست و طبیعت شود. از دیگر موارد قابل اشاره قیمت کفپوش چوبی است که در این روزها معیاری موثر برای اجرای آن محسوب می‌شود و باید گفت که این محصول در مقایسه با محصولات مشابه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

2.6/5 - (5 امتیاز)
بازگشت به بالا