پروفیل چوب پلاست FC2

پروفیل چوب پلاست FC2

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست FC2

ابعاد مقطع پروفیل

16*200 میلی‌متر

عنوان کاربری

نما

پروفیل چوب پلاست FC2

پروفیل چوب پلاست FC2؛ اگر به نما چوبی علاقمند هستید و در اجرای آن برای ساختمان یا ویلای و … تردید دارید، بهتر است از چوب پلاست برای اجرای آن استفاده کنید. این پروفیل ابعادی با سطح مقطع 16*200 میلی‌متر گزینه‌ای مناسب برای نمای چوبی است. در گذشته از چوب طبیعی برای ساخت خانه یا نمای آن استفاده می‌شد که پس از مدتی با رنگپریدگی، پوسیدگی یا مشکلات زیادی روبرو می‌شد که خوشبختانه با تولید عرضه چوب پلاست به بازار این معضلات رفع شد. 

در حال حاضر پروفیل چوب پلاستیک بهترین جایگزین برای چوب طبیعی در زمینه‌های متعدد است. این محصول نه تنها از ظاهری با شباهت بسیار بالا به چوب برخوردار بوده که دارای مزایای بی‌شماریست که چوب از آنها برخوردار نیست. چوب پلاست مختص فضای باز و بیرونی تولید شده و به همین علت می‌توان از آن به عنوان متریالی مقاوم در ساخت و ساز استفاده کرد. 

این پروفیل نیز همچون سایر محصولات چوب پلاست چوپکس به دلیل تولید از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، در برابر عوامل تهدید کننده و همینطور عوامل فیزیکی- محیطی بسیار مقاوم و مستحکم است. بنابراین با بارش باران یا تابش خورشید، موریانه و حشرات آسیب ندیده و از بین نخواهد رفت. این محصول در برابر پوسیدگی یا شکستگی، ضربات و به خصوص رطوبت بالا، بسیار مقاوم است. بنابراین می‌توان از آن در طراحی نما ویلا در مناطق با آب و هوای مرطوب نیز به صورت گسترده استفاده کرد. 

3.7/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به بالا