پروفیل چوب پلاست FC3​

پروفیل چوب پلاست K3
پروفیل چوب پلاست K3

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست FC3

ابعاد مقطع پروفیل

16×380 میلی‌متر

عنوان کاربری

نماپوش داخلی

پروفیل چوب پلاست FC3

پروفیل چوب پلاست FC3؛ از سری تولیدات شرکت چوپکس پروفیل‌های مختص نما و کاور است. اگر تصمیم دارید نما چوبی اجرا کنید، قطعا چوب پلاست بهترین گزینه به شمار می‌آید. زیرا در کنار برخورداری از ظاهری چوب مانند، مزایای بی‌شماری نیز دارد. به همین جهت گزینه‌ای مناسب به عنوان جایگزینی اصلی برای چوب است. از سوی دیگر قیمت چوب پلاست در مقایسه با دیگر متریال‌ها برای اجرای نماپوش بسیار مقرون به صرفه است.

نما چوبی چه در دکوراسیون و طراحی داخلی چه برای اجرای نمای ساختمان، انتخابی ایده‌آل است، به خصوص اگر از چوب پلاست استفاده شود. این محصول علاوه‌بر دوام و کیفیت بالایی که موجب افزایش طول عمر عناصر اجرا شده با آن می‌شود، نیازی به نگهداری یا تعمیر و رسیدگی ندارد. به همین جهت این اطمینان خاطر وجود دارد که در صورت اجرای نما با این متریال، قطعا ظاهر اولیه آن حفظ خواهد شد. 

تهدیداتی که موجب آسیب یا از بین رفتن چوب طبیعی می‌شود، بر روی پروفیل چوب پلاست هیچ اثری نخواهد داشت. همین یکی از ویژگی‌های اصلی این متریال محسوب می‌شود. از پوسیدگی یا ترک خوردگی گرفته تا نفوذ آب یا رطوبت، گرما و سرما یا هر عوامل فیزکی- محیطی دیگر که باعث کاهش طول عمر چوب طبیعی می‌شود، بر روی چوب پلاست بی‌اثر است. به همین علت نیز با برچسب محصولات فضای باز تولید و به بازار عرضه می‌شود.

1/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به بالا