پروفیل چوب پلاست K4

پروفیل چوب پلاستیک K4

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست K4

ابعاد مقطع پروفیل

12×155 میلی‌متر

عنوان کاربری

نما / کاور

پروفیل چوب پلاستیک K4

پروفیل چوب پلاستیک K4؛ اگر به نما چوبی علاقمند هستید اما نگرانی‌های مانند: پوسیدگی، رنگپریدگی، شکستگی یا ترک خوردگی و از این دست مانع نصب و اجرای این نوع نما برای ساختمان خواهد شد، می‌توانید با اطمینان خاطر چوب پلاست را جایگزین چوب یا متریال‌های مشابه نمایید. این نوع کاور برای هر بنایی قابل اجراست و این یکی از ویژگی‌های اصلی پروفیل چوب پلاست است. از ساختمان اداری- تجاری گرفته تا مسکونی و طراحی نما ویلایی را می‌توان به راحتی و در کمترین زمان ممکن با این محصول کاور کرد.

دوام بسیار بالای چوب پلاست آن را به گزینه‌ای مناسب برای اجرا در نمای ساختمان تبدیل می‌کند.ضمن اینکه روش نصب متفاوت این محصول چه در نما یا دیگر ضمینه‌ها همچون عایق برای دیوار اصلی عمل خواهد کرد. نما خشک این روزها طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده و علت این امر نیز اجرای نما بدون نیاز به ملات و … است. به‌علاوه موجب سرعت عمل شده و در کمترین زمان ممکن نصب نما به اتمام خواهد رسید.

در صورتی که از محصولات چوب پلاست برای اجرا در نما استفاده کنید، این اطمینان خاطر وجود دارد که نمای شما تا سالیان سال ظاهر اولیه خود را به بهترین شکل حفظ خواهد کرد. ضمن اینکه نما چوب پلاست به دلیل عایقی که ایجاد می‌کند می‌توان از بنای شما محافظت کرده و مانع از ورود و خروج گرما و سرما در فصول مختلف سال شود. همین امر نیز تاثیر مستقیم در کاهش مصرف انرژی خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به بالا