پروفیل چوب پلاست RP2

پروفیل چوب پلاستیک RP2

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست RP2

ابعاد مقطع پروفیل

35×140 میلی‌متر

عنوان کاربری

سقف کاذب

پروفیل چوب پلاستیک RP2

پروفیل چوب پلاست RP2 از سری محصولات چوپکس، ساخته شده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت است. این متریال دوام بالایی داشته و گزینه‌ای مناسب برای سقف کاذب چوبی است. این پروفیل با برخورداری از ابعاد مقطع کلی برابر با 140×35 میلی‌متر، دارای شیارهای پهن در دو سمت مسطح است و از انواع پروفیل توخالی بوده که وزنی بسیار سبک دارد. با توجه به این امر نصب و اجرای المان مورد نظر با پروفیل چوب پلاستیک RP2 در کمترین زمان ممکن و با سرعتی بالا انجام خواهد شد. 

این محصول رنگبندی متنوع داشته و کاربر می‌تواند پروفیل را در 6 رنگ متفاوت انتخاب نماید و محیط را طبق سلیقه و با رنگ مورد علاقه فضاسازی نماید. ضمن این که امکان ایجاد هارمونی یا یکپارچگی با المان‌های دیگر همچون: دیوارپوش یا کفپوش آسان خواهد شد. از ویژگی‌های این محصول که در تمامی محصولات چوپکس نیز وجود دارد، مقاومت بالای آن به دلیل برخورداری از مواد اولیه مرغوب است. پروفیل چوب پلاستیک ساخته شده توسط شرکت چوپکس از تراشه‌های چوب، پلاستیک بازیافتی و آرد مخصوص تولید می‌شود.

پروفیل چوب پلاستیک RP2 در صورتی که جهت اجرای سقف کاذب مورد استفاده قرار گیرد، نه تنها عایق مناسبی در برابر گرما یا سرما بوده که با گذشت سال‌ها ساختار اولیه خود را به بهترین شکل حفظ خواهد کرد. علاوه‌براین با استفاده از این محصول همچون سایر پروفیل‌های چوب پلاست تولید شده توسط شرکت چوپکس، نیازی به ترمیم دوباره و صرف هزینه گزاف جهت نگهداری نخواهد بود. همچنین عناصر اجرا شده با پروفیل به آسانی تمیز خواهند شد. پروفیل چوب پلاستیک RP2 شباهت زیادی به چوب طبیعی دارد که می‌توان به راحتی آن را جایگزینی انواع سقف چوبی کرد. به این ترتیب نیز مانع از آسیب به محیط زیست خواهد شد.

 

پروفیل چوب پلاستیک RP2
پروفیل چوب پلاستیک RP2
4.2/5 - (5 امتیاز)
بازگشت به بالا