پروفیل چوب پلاست T1

پروفیل چوب پلاستیک T1

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست T1

ابعاد مقطع پروفیل

90×40 میلی‌متر

عنوان کاربری

مبلمان و سازه، سقف کاذب

پروفیل چوب پلاستیک T1

پروفیل چوب پلاست T1 محصولی مناسب جهت اجرای مبلمان و سازه فضای باز است که نیمکت، میز و صندلی را شامل می‌شود. از این پروفیل چوب پلاستیک همچنین می‌توان برای نصب و اجرای سقف کاذب چوبی در مدل‌های متنوع با 6 رنگبندی متفاوت به نسبت محیط مورد نظر استفاده کرد. از مزایای پروفیل چوب پلاستیک T1 می‌توان به وزن سبک آن اشاره نمود که باعث تسریع در روند نصب و اجرای المان‌های متفاوت خواهد شد. در صورتی که از محصولات چوپکس برای اجرای مبلمان فضای باز استفاده شود، در برابر تابش‌های مستقیم نور خورشید یا نفوذ آب در اثر باران مقاوم است. 

علاوه‌براین مبلمان فضای باز از عناصر اصلی روف گاردن یا بام سبز به شمار می‌آید که مکانی مناسب برای استراحت یا دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه است. ضمن اینکه ایجاد سازه‌ای همچون پرگولا یا سایبان و حتی سقف کاذب چوبی ، با محصولات پروفیل چوب پلاست امکان پذیر است. پروفیل چوب پلاست T1 دارای ظاهری شبیه به پروفیل تیرآهن یا آی‌پی است و می‌توان از این محصول در معماری مدرن نیز استفاده کرد که برای طراحان و معماران محصولی جذاب به شمار می‌آید. به‌علاوه ظاهر آی‌پی شکل این محصول مشخصات مکانیکی و فیزیکی خوبی دارد. در صورتی که این پروفیل چوب پلاست جهت نصب سقف کاذب مورد استفاده قرار گیرد، فضای متفاوت و صمیمی را ایجاد خواهد کرد. 

این محصول دارای دو سطح کاملا صاف است که از دو طرف T شکل بوده و ابعاد مقطع پروفیل برابر با 90×40 میلی‌متر است. از ویژگی‌های این محصول، استحکام و طول عمر بالای آن است که در صورت استفاده زمینه‌های متعدد نیاز به بازسازی یا ترمیم نخواهد داشت. همچنین پروفیل چوب پلاستیک T1 با توجه به این که محصولی از مواد اولیه مرغوب بوده در برابر عوامل فیزیکی همچون تابش اشعه نور خورشید به صورت مداوم و نیز باران‌های متداوم کاملا مقاوم است. 

 

پروفیل چوب پلاستیک T1
5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به بالا