پروژه روف گاردن کیلان

موضوع پروژه روف گاردن کیلان
طراحتیم طراحی چوپکس
شروع پروژه1401
پروفیل‌های استفاده شدهپروفیل چوب پلاست ST

پروژه روف گاردن کیلان؛ در این پروژه که علاوه‌بر محوطه سازی، روف سبز نیز دارد، عناصر بسیاری پیاده سازی شده که از چوب پلاست برای ساخت آنها استفاده شده است. چوب پلاست قطعا بهترین انتخاب برای دکوراسیون باز محسوب می‌شود. زیرا از ویژگی‌های منحصر بفردی برخوردار بوده و همین باعث می‌شود تا جایگزینی مناسب برای بیشتر محصولات به خصوص چوب طبیعی باشد. این بام سبز اما تنها دارای مبلمان چوبی فضای باز و همینطور کفپوش چوب پلاست در زیر مبلمان و قسمتی که باربیکیو تعبیه شده، تشکیل شده و باقی آن را چمن مصنوعی پوشانده است.

 این مبلمان مناسب فضای بیرونی طراحی و اجرا شده، به همین علت نیز هیچ گونه آسیبی نخواهد دید. حتی با قرار گرفتن دائم در مجاورت در هوای آزاد یا بارش باران و برف شکل ظاهری خود را از دست نداده و با گذشت زمان نیازی به رسیدگی یا تعمیر نخواهد داشت. اضلا این یکی از اصلی‌ترین مزایای چوب پلاست محسوب می‌شود که موجب کاربرد گسترده آن در طراحی روف گاردن و محوطه سازی شده است.

این روف گاردن ابعاد کوچکی داشته و به فضایی مناسب برای دورهمی‌های دوستانه یا خانوادگی ختم شده است. قطعا برای گسترش این محیط راهکارهای بسیاری وجود اشته که همگی با چوب پلاست قابل اجرا بوده است. اما طراحی طبق سلیقه و بودجه که کارفرما برای این نقطه از پروژه در نظر گرفته، پیاده سازی شده است. خوشبختانه چوب پلاست این امکان را برای ساکنین فراهم نموده تا تنها با انتخاب یک یا دو عنصر اصلی بتوانند فضایی کاربردی را در پشت بام یا تراس و بالکن داشته باشند.

Rate this page
بازگشت به بالا