پروژه کفپوش شرکت کناف ایران

موضوع پروژه کفپوش شرکت کناف ایران
طراحتیم طراحی چوپکس
شروع پروژه1401
پروفیل‌های استفاده شدهپروفیل چوب پلاست ST

پروژه کفپوش شرکت کناف ایران؛ این تراس برای کاربردی راحت‌تر با کفپوش چوبی اجرا شده شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید سراسر این تراس به طور یکدست با پروفیل چوب پلاست ST که مختص کفپوش پرتردد بوده، پوشانده شده است. از ویژگی‌های این پروفیل همچون سایر محصولات چوب پلاست چوپکس، می‌توان به استحکام و مقاومت بلای آن در برابر رفت و آمدهای پیاپی، اجسام سنگین مانند مبلمان یا میز و نیمکت اشاره کرد.

جرای این کفپوش باعث شده تا تراس یکدست و یکپارچه شود و زیبایی خاصی به محیط بخشد. به ویژه وجود گیاهان و گل‌های تزئینی که همراه در کنار چوب فضایی متفاوت را بوجود می‌آورد، انتخابی مناسب بوده که تراس را دلنشین کرده است. این محصول ظاهری با شباهت بسیار بالا به چوب طبیعی دارد و همین باعث شده تا یکی از بهترین جایگزین‌ها برای چوب باشد.

ضمن اینکه تهدیدهای که منجر به آسیب و از بین رفتن چوب طبیعی می‌شود به هیچ عنوان در مورد چوب پلاست امکان پذیر نیست. کما اینکه از استحکام و مقاومت بسیار بالایی به نسبت چوب نیز برخوردار است. از دیگر نمونه‌هایی که با استفاده از آن می‌توان تراس کوچک را دکوراسیون کرد، تایل چوبی بوده که روش صب و اجرای آن نیز بسیار آسان و بدون نیاز به نصب حرفه‌ای خواهد بود که در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

Rate this page
بازگشت به بالا