پروفیل چوب پلاست FC1

پروفیل چوب پلاست FC1​

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست FC1

ابعاد مقطع پروفیل

21×100 میلی‌متر

عنوان کاربری

نما، ستون، نرده، آلاچیق، سازه

پروفیل چوب پلاستیک FC1

پروفیل چوب پلاست FC1؛ توسط شرکت چوپکس تولید شده است و از سری محصولات پرکاربرد جهت طراحی و اجرای المان‌هایی همچون: نمای ساختمان، ستون، نرده چوبی، آلاچیق چوبی و انواع سازه است. از لحاظ کیفی محصولات چوپکس از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند و علت این امر استفاده از مواد اولیه مرغوب در مراحل تولید انواع پروفیل چوب پلاستیک خواهد بود و همگام با استانداردهای جهانی است. یکی از ویژگی‌های این محصول شباهت زیاد آن به چوب است که در سایر محصولات چوپکس نیز مشهود است؛ این موضوع باعث می‌شود، از چوب پلاست به عنوان جایگزینی مناسب برای چوب استفاده کرد.

پروفیل چوب پلاستیک FC1 همچون سایر محصولات چوپکس دارای 6 رنگ متنوع بوده که به کاربر این امکان را می‌دهد تا بر طبق سلیقه و نیز فضای مورد نظر، رنگ دلخواه را جهت اجرا انتخاب نماید. از مزایای انواع پروفیل چوب پلاست چوپکس می‌توان به استحکام و مقاومت بالای آن‌ها اشاره نمود؛ با توجه به این امر پروفیل چوب پلاست در آب و هوای گرم و شرجی یا بسیار سرد به راحتی قابل استفاده است. همچنین محصولات چوب پلاست تولید شده توسط شرکت چوپکس در برابر نفوذ آب نیز بسیار مقاوم بوده و در صورت مجاورت دائم نور خورشید نیز آسیب نخواهند دید.

پروفیل چوب پلاست FC1 ابعاد مقطع کلی برابر با 21×100 میلی‌متر دارد و از انواع پروفیل توخالی بوده که سطحی کاملا صاف دارد؛ با توجه به توخالی بودن محصول، وزن این پروفیل بسیار سبک است که به همین علت نصب و اجرا را برای نصاب آسان خواهد نمود. ضمن این که سبکی وزن پروفیل چوب پلاستیک FC همچنین موجب تسریع در اجرای المان مورد نظر شده و در کمترین زمان ممکن طراحی و اجرا را امکان پذیر خواهد کرد. 

Rate this page
بازگشت به بالا