پروفیل چوب پلاست K2

پروفیل چوب پلاستیک K2

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست k2

ابعاد مقطع پروفیل

34×308 میلی‌متر

عنوان کاربری

پارتیشن، کفپوش، ستون
نرده، آلاچیق، سازه

پروفیل چوب پلاستیک K2

پروفیل چوب پلاست K2 از محصولات تولید شده توسط شرکت چوپکس با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت است. این محصول از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به چوب دارد و علت این امر استفاده از تراشه‌های چوب در مراحل ساخت و پرداخت پروفیل خواهد بود. پروفیل چوب پلاستیک K2 از انواع توخالی بوده که با توجه به این امر وزنی بسیار سبک دارد و یکی از ویژگی‌های محصولات چوب پلاست به شمار می‌آید. از این محصول می‌توان در طراحی و اجرای المان‌هایی همچون: نرده چوبی، پارتیشن، ستون، کفپوش، آلاچیق و سازه استفاده نمود؛ ضمن این که ظاهری خاص را در طراحی فضا ایجاد خواهد کرد. 

محصولات چوپکس یکی از بهترین جایگزین‌های چوب است که امکان استفاده از آن در المان‌های متفاوت وجود دارد. از ویژگی‌های بارز پروفیل چوب پلاستیک همچنین کاربرد در زمینه‌های متنوع است. می‌توانید با استفاده از این محصول هارمونی خاصی در فضا ایجاد کرد. پروفیل چوب پلاست K2 ابعاد مقطعی برابر با 308×34 میلی‌متر دارد و به علت ساختار فیزیکی به بهترین شکل نصب خواهد شد. وزن کم این پروفیل باعث می‌شود تا با سرعتی بالا و در کمترین زمان ممکن، نصب و اجرای محصول در کاربردهای متفاوت انجام شود. 

پروفیل چوب پلاستیک K2 دارای 6 رنگ متفاوت بوده که این امر به کارفرما امکان انتخاب رنگ مناسب در زمینه مورد نظر را خواهد داد. محصولات چوب پلاست تولید شده توسط شرکت چوپکس از طول عمر بالایی برخوردار بوده و در برابر تابش‌های متداوم نور خورشید یا نفوذ آب در اثر باران‌های شدید کاملا مقاوم هستند. به‌علاوه در صورتی که از این محصول جهت موارد ذکر شده استفاده نمایید، همانند سایر محصولات چوپکس نیازی به صرف هزینه جهت نگهداری یا ترمیم دوباره المان کار شده با این محصول را نخواهید داشت که یکی از نکات اصلی انواع پروفیل چوب پلاست به شمار خواهد آمد. 

پروفیل چوب پلاستیک K2
4/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به بالا