نرده چوپکس

CHOOPEX RAILING

یکی از نقاط تمایز مجموعه چوپکس از دیگر مجموعه‌ها، تولید پروفیل‌های چوب پلاستیک تخصصی نرده و لوازم جانبی مخصوص به آن مانند حصار و نرده چوبی باغ، باغچه و تراس می‌باشد. تنوع در مدل و رنگ به همراه سرعت نصب بالا از نکات بارز انواع نرده چوبی می‌باشد. کلاهک‌های ستون (هرمی، سرتخت، روشنایی) و پوشش پایه ستون از لوازمی است که به زیبایی هرچه بیشتر نرده چوبی کمک کرده است.

دیوار سبز

نرده گابیون

پرچین باغ

نرده راهرو

نرده بالکن

دیوار جداکننده

نرده چوبی - پروژه کلارآباد
نرده چوب پلاست محوطه مجتمع تندیس - سعادت آباد
نرده چوب پلاست - سیاه بیشه
نرده تاپ فلش - باشگاه شیرودی
نرده متال فرم - باغ کتاب حقانی

نرده چوب پلاستیک

چه در دکوراسیون داخلی و چه در فضای بیرونی نرده‌ها نقش مهمی در زیبایی و حفظ امنیت محیط ایفا می‌کنند. در دکوراسیون داخلی ویلاها و خانه‌های دوبلکس استفاده از نرده چوب پلاستیک هم از لحاظ مقاومت و هم از نظر زیبایی بسیار کارآمد است و می‌تواند سال‌های سال بدون تغییر در ظاهر در محیط داخلی بماند.

  • برای نرده راهروها و پاگردهای ساختمان هم استفاده از محصولات چوب پلاستیک ایده خوبی است؛ چون به مرور زمان و با رفت و آمد زیاد می‌تواند ظاهر زیبایش را حفظ کند و نیازی هم به رنگ زدن یا ترمیم پیدا نخواهد کرد.
  • در نهایت نوبت به نرده فضاهای بیرونی مثل کافی شاپ‌ها یا رستوران‌هایی با فضاهای باز می‌رسد. نرده چوب پلاست در این محیط ‌ها هم امتحان خودش را پس داده است و علاوه بر مقاومت نسبت به تغییرات آب و هوایی، به دلیل تنوع رنگ و مدل به راحتی با میز و صندلی‌ها و سایر المان‌های دکوراتیو است خواهد شد. به همین دلیل است که چه به عنوان نرده ویلا در مناطق شرجی و چه به عنوان نرده یک رستوران لوکس، استفاده از چوب پلاست بیشتر از متریال‌های دیگر توصیه می‌شود.

مزایای استفاده از نرده چوبی

همانطوری که بیان کردیم استفاده از نرده های چوبی بسیار رایج شده است و افراد بسیاری از این نرده ها استفاده می کنند. نصب و اجرای این نرده ها در ساختمان ها مزیت های بسیاری دارد که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم تا آشنایی بیشتری با نرده چوبی و مزایای آن داشته باشید.

سازگاری با طبیعت :
اگر شما ویلایی دارید که در دل طبیعت قرار گفته است، باید از نرده های چوبی برای دکوراسیون آن استفاده کنید، چرا که طبیعت از چوب می باشد و اگر نرده های چوبی هم در ویلای شما وجود داشته باشد زیبایی بیشتری ایجاد خواهد شود و از آنجایی که این نرده شباهت بسیاری به طبیعت دارد شیک بودن ویلای شما را بسیار بیشتر می کند.

تنوع بی نظیر آن :
یکی دیگر از مزایای نرده چوب پلاستیک تنوع بی نظیر آن می باشد. تولید کنندگان این دسته از نزده ها تلاش می کنند طرح ها و اشکال گوناگونی از این نرده ها را تولید کنند تا مشتریان هر طرح و شکلی ار که می پسندند در ساختمان خود استفاده کنند. هر یک از طرح های این نرده ها را اگر استفاده کنید محیط مورد نظر شما حال و هوای بسیار شیکی به خود می گیرد.

نیازی به تعویض ندارد :
اگر استفاده شما از نرده چوب پلاست تراس و بالکن در ساختمان های خود به درستی باشد، عمر آن بسیار طولانی می شود، عمر مفید این نرده ها حدود ۳۰ سال می باشد. نصب و اجرای اینگونه از نزده ها هزینه نصب مجدد و یا تعمیر ندارد و به همین علت است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

مناسب بودن برای انواع فضاها :
بسیاری از افراد بر این گمان هستند که استفاده از حصار چوبی باغ و باغچه برای برخی از مکان های خاص می باشد، در صورتی که شما می توانید از این نرده ها در مکان های مختلفی استفاده کنید. شما می توانید هر طرحی را که مایل باشید را برای انواع مکان ها مورد استفاده قرار دهید. امروزه به قدری طرفداران این دسته از نرده ها افزایش پیدا کرده است که مکان های تجاری و باغ بام سبز یا روف گاردن هم از این نرده ها استفاده می کنند.

صرفه جویی در زمان :
امروزه به خوبی می دانیم یکی از مهمترین و با ارزش ترین دارایی های انسان زمان می باشد. از آنجایی که مشغله های کاری افراد بسیار افزایش پیدا کرده است، اصولا به دنبال راهی می گردند تا سریعتر مشکلاتشان حل شود. نرده های چوبی به دلیل اینکه از قبل در قالب های مخصوص به خود تولید شده اند و آماده می باشند، شما می توانید فقط طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از آن سریع آن را بر روی مکان مورد نظر خود نصب نمایید.

هزینه پایین تر :
امروزه یکی از نگرانی های افراد این است که وسیله هایی را که می خواهند برای خانه خود استفاده کنند، چندان هزینه بالایی نداشته باشند تا به خوبی بتوانند تمامی وسایل را فراهم کنند. قیمت نصب نرده چوبی بسیار مناسب می باشد سازگار با محیط زیست است و درختان کمتری هم قطع میشوند و به همین دلیل بیشتر افراد از این نوع حصار و نرده ها استفاده می کنند.

بازگشت به بالا