نمای چوب پلاست

CHOOPEX FACADE​

نمای چوبی دارای ویژگی‌های و مزایای منحصر بفرد بوده که همین امر استفاده از پروفیل چوب پلاستیک در نمای ساختمان را بیش از پیش افزایش داده است. پروفیل چوب پلاست چوپکس با کدهای WD, LT, RP2, ZP, N3, RP1, N1 مناسب نمای ساختمان بصورت یکپارچه یا فاصله‌دار (لوور) است که طریقه نصب هرکدام به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

نمای یکپارچه

نمای لوور

تابلو مغازه

جان پناه

فلاور باکس

پوشش دیوار داخلی

نمای چوب پلاست

نمای ساختمان چوب پلاستیک یا نمای چوبی یکی از انواع نمای ساختمان به شمار می‌آید که با استفاده از پروفیل چوب پلاست با کد و رنگ‌های متنوع اجرا می‌شود. همانطور که می‌دانید انواع نمای ساختمان که با متریال‌های متفاوت طراحی و اجرا می‌شوند، بعد از مدتی به دلیل تغییرات آب و هوایی شکل اولیه خود را از دست می‌دهند و این امری کاملا طبیعی‌ست. برخی مواقع نیز آلودگی هوا ظرف مدت بسیار کوتاهی نمای ساختمان را که برای زیبایی آن هزینه زیادی شده است، کثیف و آلوده می‌کند؛ طوری که اصلا متوجه نخواهید شد، ساختمان نوساز است یا به تازگی بازسازی شده است. 

نمای چوبی یا نمای چوب پلاستیک در این شرایط بهترین گزینه برای طراحی و اجرا به عنوان نما ساختمان به شمار می‌آید. نمای چوب پلاست مقاومت بسیار بالایی نسبت به تغییرات آب و هوایی از جمله برف، باران، تابش شدید نور خورشید و موارد مشابه دارد. به همین دلیل نمای چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاستیک یک سرمایه‌گذاری امن به حساب می‌آید. از طرف دیگر ظاهر چوب پلاست نسبت به دیگر متریال‌ها شیک‌تر بوده و سبکی خاص را ایجاد می‌کند. 

نمای چوب پلاست | نمای چوبی | نمای چوب پلاستیک | نمای چوبی ارزان | قیمت نمای چوبی

نمای چوبی به نسبت دیگر نمای ساختمان بسیار شیک و مدرن است و به علت طرح چوبی که دارد در اولین نگاه حس خوبی به بیننده القا خواهد کرد. نمای چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاستیک علاوه‌براین محصولی بوده که به طبیعت آسیب نمی‌رساند و از بازیافت چوب و پلاستیک با مخلوط آرد مخصوص تولید می‌شود. با توجه به تولید پروفیل چوب پلاست با محصولات ذکر شده، می‌توان گفت این محصول به دلیل برخورداری از استحکام پلاستیک و چوب به طور همزمان، مقاومت بالایی داشته که از مزایای اصلی نمای چوبی ساختمان به شمار می‌آید. 

نما ساختمان چوب پلاستیک یک مزیت بسیار بزرگ دارد و آن محافظت از ساختمان در برابر تغییر درجه دماست؛ نمای ساختمان چوبی که با پروفیل چوب پلاستیک اجرا شده است، به خوبی از نفوذ سرما یا گرما جلوگیری خواهد کرد. علاوه‌براین نما ساختمان چوب پلاستیک نوعی عایق صدا نیز مسوب می‌شود که با اجرای نمای ساختمان چوبی می‌توانید از آلودگی صوتی جلوگیری کنید. 

اجرای نمای چوبی

اجرای نمای چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک کاری حرفه‌ایست که باید توسط افرادی متخصص در این زمینه انجام شود. برای اجرای نمای چوبی شما می‌توانید به شرکت چوپکس مراجعه نمایید. اجرای نمای چوب پلاستیک از فعالیت‌های تخصصی شرکت چوپکس است که می‌توانید با اطمینان خاطر اجرای نمای چوب پلاستیک را به این شرکت بسپارید. 

قیمت نمای چوبی

قیمت نمای چوبی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب نمای چوبی است؛ با توجه به اینکه نمای چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک در کدهای متفاوت با رنگبندی‌های متعدد اجرا می‌شود، بنابراین قیمت نمای چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاستیک متغیر خواهد بود. قیمت نمای چوب پلاستیک به نسبت متراژ و مساحت ساختمان و نیز میزان استفاده از انواع پروفیل چوب پلاستیک متفاوت است. برای یافتن بهترین قیمت نمای چوب پلاستیک به شرکت چوپکس مراجعه کرده و به این صورت پروژه‌های نمای ساختمان که با پروفیل چوب پلاست اجرا شده است را مشاهده نمایید.

نمای چوبی ارزان

نمای چوبی ارزان یکی از فعالیت‌های اصلی شرکت چوپکس است؛ شما مشتریان گرامی می‌توانید با مراجعه حضوری به شرکت چوپکس یا به صورت آنلاین، نمای چوبی ارزان را پس از بررسی‌های لازم سفارش دهید. با توجه به اینکه انواع نمای ساختمان در شرکت چوپکس با استفاده از پروفیل چوب پلاست اجرا می‌شود، بنابراین می‌توانید پس از بررسی‌های لازم، نمای چوب پلاستیک ارزان را انتخاب نمایید. انتخاب پروفیل چوب پلاستیک یکی از معیارهای نمای چوب پلاستیک ارزان است که شما می‌توانید با مشاوره رایگان در شرکت چوپکس از قیمت نمای چوبی ساختمان مطلع شوید. 

بازگشت به بالا