روف گاردن

CHOOPEX ROOF GARDEN

روف گاردن (بام سبز یا سقف سبزایده‌ای نوین در طراحی به شمار می‌آید و یکی از پروژه‌های قابل اجرا توسط شرکت چوپکس است که از انواع پروفیل چوب پلاستیک در ساخت المان‌های مختص باغبام استفاده می‌نماید. شرکت چوپکس با تولید انواع پروفیل‌ چوب پلاست تخصصی، همراه با تیمی مجرب جهت طراحی و اجرای روف گاردن، امکان استفاده بهینه از فضاهایی همچون: بام، تراس بام و تراس را برای شما مشتریان گرامی با بهترین قیمت فراهم نموده است.

سایه بان و آلاچیق

دیوار جداکننده

کفپوش

سوئیت

مبلمان

فلاور باکس

پروژه کاشانک
پروژه اقدسیه
پروژه فرمانیه
پروژه بلوار کاوه
پروژه شهرک غرب
پروژه الهیه
پروژه زعفرانیه
پروژه سناتور
پروژه جردن
پروژه میرداماد
پروژه کرمانشاه

روف گاردن چیست؟

روف گاردن یا بام سبز

روف گاردن که به بام سبز نیز معروف است، قابل طراحی و اجرا برروی بام، تراس بام و تراس بوده که با انواع گیاهان سبز و زنده پوشانده شده و می‌توان فضای بام را با مبلمان، آلاچیق، آبنما و … طراحی کرد. شما می‌توانید روفگاردن را روی فضای غیر قابل استفاده ساختمان، اجرا کرده و به این ترتیب محیطی مناسب برای تفریحات روزانه فراهم کنید. طراحی و اجرای باغبام در شهرهای بزرگ به دلیل دوری از فضای سبز و آرامش بخش، بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ علاوه‌براین اجرای سقف سبز در شهرهای شلوغ، نه تنها موجب جلوگیری از آلودگی هوا بیش از اندازه هوای شهر خواهد شد، بلکه می‌تواند به فضایی برای تفریحات روزانه خانواده به خصوص کودکان تبدیل شود. 

یکی از ویژگی‌های روفگاردن یا سقف سبز یا بام سبز این است که شما می‌توانید آن خود را با تعداد محدودی فلاورباکس طراحی نمایید یا می‌توانید باغ سبزی بزرگ برروی بام محل سکونت خود داشته باشید. این امر باعث می‌شود تا حتی اگر بودجه‌ای محدود برای اجرای بام سبز در نظر گرفته‌اید، به راحتی باغبام مورد علاقه‌تان را روی ساختمان یا تراس و تراس بام داشته باشید. علاوه‌براین امکان پرورش انواع گیاهان یا سیفی‌جات برای علاقه‌مندان به کشاورزی و گلکاری فراهم بوده و سقف سبز طبق خواسته شما قابل اجراست. فواید اجرای روفگاردن بی‌شمار است و از جمله می‌توان به کاربرد فضای غیرقابل استفاده برروی بام یا تراس بام اشاره کرد که به نوعی تفریح برای اهالی ساختمان تبدیل خواهد شد. روفگاردن همچنین تاثیر به سزایی در کاهش آلودگی هوای شهرهای بزرگ دارد که باعث از بین بردن گازهای سمی خواهد شد.

روف گاردن | بام سبز | روف گاردن ارزان | قیمت روف گاردن | طراحی و اجرای روف گاردن | هزینه اجرای روف گاردن

روف گاردن یا بام سبز از این جهت که محلی برای رسیدن به آرامش است، تاثیر به سزایی در ایجاد روحیه‌ای مثبت برای افراد خانواده داشته و به شما کمک می‌کند تا برای ساعتی هم که شده از شلوغی‌ها و آلودگی‌های شهر و یک روز پر استرس در امان باشید. خوبی باغبام این است که طراح می‌تواند طبق خواسته شما از آلاچیق یا پرگولا، آبنما یا سایبان، انواع گیاهان سبز متنوع و … در طراحی و اجرای سقف سبز استفاده نماید. همچنین این امکان وجود دارد که روفگاردن از چندین فلاورباکس یا گلدان آغاز شده و در سطح گسترده‌ای طراحی و اجرا شود. 

روف گاردن ارزان

بام سبز ارزان برروی بام یا تراس بام به راحتی قابل اجرا بوده، اما بهتر است قبل از هرچیز با کارشناسان طراحی و اجرای سقف سبز در شرکت‌های معتبر مشاوره داشته باشید. شرکت چوپکس فعال در زمینه طراحی و اجرای باغبام در سراسر ایران است که این امکان را به شما می‌دهد تا قبل از هر اقدامی، جهت ایجاد سقف سبز برروی ساختمان محل سکونت خود، اطلاعات لازم در مورد آن را داشته باشید. سقف سبز ارزان به راحتی قابل اجرا بوده و شرکت چوپکس می‌تواند با توجه به خواسته کارفرما و بودجه‌ای که در نظر گرفته شده است، باغبام ارزان را طراحی و اجرا نماید. 

قیمت روف گاردن

قیمت بام سبز با توجه به طراحی ارائه شده توسط معمار یا طرح درخواستی توسط شما متغیر است؛ به همین علت شما می‌توانید پس از مشاهده طرح ارائه شده توسط معمار، با توجه به بودجه‌ای که برای ایجاد باغبام در نظر گرفته‌اید، طرح را تغییر داده و به این صورت قیمت روفگاردن را کاهش یا افزایش دهید. برای آگاهی از قیمت سقف سبز می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری به شرکت چوپکس مراجعه کرده از قیمت مطلع شوید. 

طراحی و اجرای روف گاردن

طراحی و اجرای بام سبز فعالیتی حرفه‌ای بوده و افراد متخصص قادر به انجام آن هستند؛ بنابراین اگر تصمیم دارید بر روی بام، تراس بام یا تراس، باغ سبز داشته باشید، بهتر است از شرکت‌های معتبری که در این زمینه فعال هستند، کمک بگیرید. با این کار نه تنها باغ بام طراحی شده به صورت اصولی اجرا خواهد شد، بلکه این اطمینان حاصل می‌شود تا باغبام شما به بهترین شکل و طبق استانداردهای لازم ایجاد شده است. طراحی و اجرای روف گاردن نیاز به تخصص در این زمینه داشته و با رعایت اصول و قواعد کلی انجام خواهد شد؛ شرکت چوپکس طراحی و اجرای روف گاردن را با رعایت استانداردهای جهانی برای کارفرمایان گرامی ایجاد خواهد کرد. 

هزینه اجرای روف گاردن

هزینه اجرای بام سبز یکی از فاکتورهای اساسی به شمار می‌آید و حتی می‌توان گفت یکی از اصلی‌ترین معیارها برای ایجاد سقف سبز است؛ به همین علت کارشناسان مجرب تیم طراحی قبل از اجرای باغبام، تمامی مسائل مورد نیاز که در هزینه اجرا تاثیری مستقیم دارد را بررسی خواهند کرد. هزینه اجرای بام سبز با توجه به سلیقه کارفرما و نیز متریال‌های به کار برده شده در اجرای روفگاردن متغیر است؛ با توجه به این امر استفاده از محصولات متفاوت در هزینه اجرای سقف سبز تاثیر گذار باشد. 

پلان روف گاردن

پلان بام سبز با توجه به نور بام، چشم انداز، دسترسی، نیاز و بودجه کارفرما طراحی می‌شود که این فاکتورها در پلان از اهمیت بالایی برخوردار هستند. به همین علت بهتر است قبل از اجرای روفگاردن به شرکتی معتبر مراجعه کرده تا با کمک طراحان مجرب و حرفه‌ای به نسبت آیتم‌های ذکر شده، بام سبز مورد نظر را برای شما مشتری گرامی ایجاد نماید. 

 
بازگشت به بالا