روف گاردن چوپکس

CHOOPEX ROOF GARDEN

بام سبز از ایده‌های نوین در طراحی به شمار می‌آید که یکی از پروژه‌های قابل اجرا توسط شرکت چوپکس با استفاده از انواع پروفیل چوب پلاستیک بوده و در ساخت المان‌های مختص روف گاردن بسیار کاربردیست. شرکت چوپکس با تولید انواع پروفیل‌ چوب پلاستیک تخصصی، همراه با تیمی مجرب جهت طراحی و اجرای روف گاردن، امکان استفاده بهینه از فضاهایی همچون: بام، تراس بام و تراس را برای شما مشتریان گرامی با بهترین قیمت روف گاردن فراهم نموده است. 

سایه بان و آلاچیق

دیوار جداکننده

کفپوش

سوئیت

مبلمان

فلاور باکس

روف گاردن - کاشانک
روف گاردن - اقدسیه
روف گاردن - فرمانیه
روف گاردن - بلوار کاوه
روف گاردن - الهیه
روف گاردن - زعفرانیه
روف گاردن - سناتور
روف گاردن - جردن
روف گاردن - میرداماد
روف گاردن - کرمانشاه

روف گاردن چیست؟

روف گاردن که به بام سبز نیز معروف است، قابل طراحی و اجرا برروی بام، تراس بام و تراس بوده که با انواع گیاهان سبز و زنده پوشانده شده و می‌توان فضای روف گاردن را با مبلمان، آلاچیق، آبنما و … طراحی کرد. شما می‌توانید روف گاردن یا بام سبز را روی فضای غیر قابل استفاده ساختمان، اجرا کرده و به این ترتیب محیطی مناسب برای تفریحات روزانه فراهم کنید. طراحی و اجرای روف گاردن در شهرهای بزرگ به دلیل دوری از فضای سبز و آرامش بخش، بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ علاوه‌براین اجرای بام سبز در شهرهای شلوغ، نه تنها موجب جلوگیری از آلودگی هوا بیش از اندازه هوای شهر خواهد شد، بلکه می‌تواند به فضایی برای تفریحات روزانه خانواده به خصوص کودکان تبدیل شود. 

یکی از ویژگی‌های روف گاردن یا سقف سبز یا بام سبز این است که شما می‌توانید بام سبز خود را با تعداد محدودی فلاورباکس طراحی نمایید یا می‌توانید باغ سبزی بزرگ برروی بام محل سکونت خود داشته باشید. این امر باعث می‌شود تا حتی اگر بودجه‌ای محدود برای اجرای روف گاردن در نظر گرفته‌اید، به راحتی بام سبز مورد علاقه‌تان را روی ساختمان یا تراس و تراس بام داشته باشید. علاوه‌براین امکان پرورش انواع گیاهان یا سیفی‌جات برای علاقه مندان به کشاورزی و گلکاری فراهم بوده و بام سبز طبق خواسته شما قابل اجراست. فواید اجرای روف گاردن بی‌شمار است و از جمله می‌توان به کاربرد فضای غیرقابل استفاده برروی بام یا تراس بام اشاره کرد که به نوعی تفریح برای اهالی ساختمان تبدیل خواهد شد. بام سبز همچنین تاثیر به سزایی در کاهش آلودگی هوای شهرهای بزرگ دارد که باعث از بین بردن گازهای سمی خواهد شد. 

روف گاردن | بام سبز | روف گاردن ارزان | قیمت روف گاردن | طراحی و اجرای روف گاردن | هزینه اجرای روف گاردن

روف گاردن یا بام سبز از این جهت که محلی برای رسیدن به آرامش است، تاثیر به سزایی در ایجاد روحیه‌ای مثبت برای افراد خانواده داشته و به شما کمک می‌کند تا برای ساعتی هم که شده از شلوغی‌ها و آلودگی‌های شهر و یک روز پر استرس در امان باشید. خوبی روف گاردن این است که طراح می‌تواند طبق خواسته شما از آلاچیق یا پرگولا، آبنما یا سایبان، انواع گیاهان سبز متنوع و … در طراحی و اجرای بام سبزاستفاده نماید. در اجرای بام سبز این امکان وجود دارد که روف گاردن از چندین فلاورباکس یا گلدان آغاز شده و در سطح گسترده‌ای طراحی و اجرا شود. 

روف گاردن ارزان 

روف گاردن ارزان برروی بام یا تراس بام به راحتی قابل اجرا بوده، اما بهتر است قبل از هرچیز با کارشناسان طراحی و اجرای روف گاردن در شرکت‌های معتبر مشاوره داشته باشید. شرکت چوپکس فعال در زمینه طراحی و اجرای بام سبز در سراسر ایران است که این امکان را به شما می‌دهد تا قبل از هر اقدامی، جهت ایجاد بام سبز برروی ساختمان محل سکونت خود، اطلاعات لازم در مورد روف گاردن ارزان را داشته باشید. بام سبز ارزان به راحتی قابل اجرا بوده و شرکت چوپکس می‌تواند با توجه به خواسته کارفرما و بودجه‌ای که در نظر گرفته شده است، بام سبز ارزان را طراحی و اجرا نماید. 

قیمت روف گاردن 

قیمت روف گاردن با توجه به طراحی ارائه شده توسط معمار یا طرح درخواستی توسط شما متغیر است؛ به همین علت شما می‌توانید پس از مشاهده طرح ارائه شده توسط معمار، با توجه به بودجه‌ای که برای ایجاد بام سبز در نظر گرفته‌اید، طرح را تغییر داده و به این صورت قیمت روف گاردن را کاهش یا افزایش دهید. برای آگاهی از قیمت بام سبز می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری به شرکت چوپکس مراجعه کرده از قیمت بام سبز مطلع شوید. 

طراحی و اجرای روف گاردن 

طراحی و اجرای روف گاردن فعالیتی حرفه‌ای بوده و افراد متخصص قادر به انجام آن هستند؛ بنابراین اگر تصمیم دارید بر روی بام، تراس بام یا تراس، باغ سبز داشته باشید، بهتر است از شرکت‌های معتبری که در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن فعال هستند، کمک بگیرید. با این کار نه تنها باغ بام طراحی شده به صورت اصولی اجرا خواهد شد، بلکه این اطمینان حاصل می‌شود تا بام سبز شما به بهترین شکل و طبق استانداردهای لازم ایجاد شده است. طراحی و اجرای بام سبز نیاز به تخصص در این زمینه داشته و با رعایت اصول و قواعد کلی انجام خواهد شد؛ شرکت چوپکس طراحی و اجرای بام سبز را با رعایت استانداردهای جهانی برای کارفرمایان گرامی ایجاد خواهد کرد. 

هزینه اجرای روف گاردن 

هزینه اجرای روف گاردن یکی از فاکتورهای اساسی به شمار می‌آید و حتی می‌توان گفت یکی از اصلی‌ترین معیارها برای ایجاد بام سبز است؛ به همین علت کارشناسان مجرب تیم طراحی قبل از اجرای روف گاردن، تمامی مسائل مورد نیاز که در هزینه اجرای روف گاردن تاثیری مستقیم دارد را بررسی خواهند کرد. هزینه اجرای بام سبز با توجه به سلیقه کارفرما و نیز متریال‌های به کار برده شده در اجرای روف گاردن متغیر است؛ با توجه به این امر استفاده از محصولات متفاوت در هزینه اجرای بام سبز تاثیر گذار باشد. 

پلان روف گاردن 

پلان روف گاردن با توجه به نور بام، چشم انداز، دسترسی، نیاز و بودجه کارفرما طراحی می‌شود که این فاکتورها در پلان روف گاردن از اهمیت بالایی برخوردار هستند. به همین علت بهتر است قبل از اجرای روف گاردن به شرکتی معتبر مراجعه کرده تا با کمک طراحان مجرب و حرفه‌ای به نسبت آیتم‌های ذکر شده، بام سبز مورد نظر را برای شما مشتری گرامی ایجاد نماید. 

بازگشت به بالا