پروفیل چوب پلاست N3

پروفیل چوب پلاست N3

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست N3

ابعاد مقطع پروفیل

25×70 میلی‌متر

عنوان کاربری

ستون، نرده، آلاچیق، سازه، نما، نیمکت

پروفیل چوب پلاست N3​

پروفیل چوب پلاست N3 محصولی تولید شده توسط شرکت چوپکس است. این متریال طبق استانداردهای جهانی و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌شود. این پروفیل گزینه‌ای مناسب جهت طراحی و ساخت المان‌هایی از جمله: نیمکت چوبی، ستون، نرده چوبی، آلاچیق، سازه و نمای ساختمان است. بنابراین در صورتی که قصد اجرای موارد ذکر شده را داشته باشید می‌توانید از این پروفیل در کنار سایر محصولات چوپکس استفاده نمایید. از لحاظ شکل ظاهری این پروفیل بسیار شبیه به چوب بوده و از نوع توخالی است. دارای سطحی با شیارهای متوسط در یک سمت و سطحی صاف در سمت دیگر است.

پروفیل چوب پلاستیک N3 از استحکام بسیار زیادی به نسبت سایر متریال‌ها و مصالح ساختمانی برخوردار است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب در مراحل تولید، باعث مقاومت بالای محصولات چوپکس در برابر عوامل فیزیکی شده است. پروفیل چوب پلاست N3 دارای 6 کد رنگی متنوع است که انتخاب را برای کاربر آسان نموده است. می‌توان رنگ مورد نظر را جهت طراحی و اجرای المان، نسبت به فضا بکار برد و محیطی گرم و صمیمی ایجاد کرد. 

از ویژگی‌های چوب پلاست تولید شده توسط شرکت چوپکس که آن را با سایر متریال‌ها متمایز می‌نماید، مقاومت و استحکام بالا آن است. این محصول در برابر عوامل فیزیکی همچون: باران‌های شدید یا تابش متداوم نور خورشید مقاوم است. بنابراین استفاده از چوب پلاست در هر نوع شرایط اقلیمی (آب و هوای گرم خشک یا مناطق سرد و مرطوب) امکان پذیر خواهد کرد. ابعاد مقطع پروفیل چوب پلاستیک N3 برابر با 70×25 میلی‌متر است. این محصول وزنی سبک دارد که از لحاظ فنی نصب و اجرای المان را آسان خواهد نمود. ضمن این که در کمترین زمان و با سرعتی بالا نصب خواهد شد.

پروفیل چوب پلاستیک N3
پروفیل چوب پلاستیک N3
4.1/5 - (7 امتیاز)
بازگشت به بالا