نیمکت چوبی

نیمکت چوبی (نیمکت چوب پلاست) یکی از عناصر اصلی در طراحی شهری به شمار می‌آید که از دیرباز در مراکز عمومی و پارک‌ها با آن روبرو شده‌ایم؛ این المان را می‌توان در هرجای شهر حتی در محل عبور و مرور برای استراحت یا نشستن دید. در دوران کودکی نیز همگی از انواع نیمکت مدرسه استفاده کرده‌ایم؛ بنابراین شناخت کاملی از این المان داریم. این سازه در مدل‌ها و طرح‌های متنوع تولید و به بازار عرضه می‌شود و علت این امر استفاده از چوب‌های متنوع در ساخت آن است. 

 

نیمکت چوبی
پروژه کفپوش پاسداران2
روف گاردن بهستان 2
روف گاردن بهستان 11
نیمکت چوب پلاست​

نیمکت چوب پلاست

 

نیمکت چوب پلاست با توجه به این که از پروفیل چوب پلاستیک ساخته می‌شود، دارای وزنی سبک بوده و مبلمان فضای باز به شمار می‌آید؛ ضمن این که قابل استفاده در منزل نیز بوده و می‌توان ایده‌های متفاوت و خلاقی با نیمکت اجرا نمود. این المان همچنین در فضاسازی شهری نقشی موثر داشته و چهره شهر را زیبا می‌کند. به‌علاوه افراد زیادی روزانه از مبلمان شهری مخصوصا نیمکت به طور گسترده‌ای جهت رفع خستگی استفاده می‌کنند. این روزها توجه به طراحی شهری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همین امر باعث می‌شود تا معماران ایده‌های نوین را در این زمینه مورد توجه قرار دهند. 

 

 

 

نیمکت چوب پلاست محصولی نوین و کاربردی بوده و همانطور که از نامش پیداست از چوب پلاست تولید شده است. این محصول مزایای بسیاری نسبت به مدل‌های موجود در بازار دارد که از جمله آن می‌توان به: دوام بسیار بالا، تنوع رنگی، مقاومت در برابر عوامل فیزیکی و … اشاره نمود. نیمکت چوبی ساخته شده با پروفیل چوب پلاستیک قابل اجرا در مدل‌ها و طرح‌های متنوع با سایزبندی متفاوت، طبق سلیقه کارفرما بوده و از مزایای اصلی این محصول جلوگیری از آسیب به محیط زیست و طبیعت است. به همین علت می‌توان گفت محصولات چوب پلاست دوستدار طبیعت بوده و با استفاده از آن‌ها به خصوص در فضای سبز، می‌توانید محیطی متفاوت را ایجاد نمایید. 

 

 

نیمکت چوبی ارزان​

نیمکت چوبی | نیمکت چوب پلاست | خرید نیمکت چوبی | قیمت نیمکت چوبی | نیمکت چوبی ارزان

نیمکت Outdoor Bench را می‌توان عنصری پرکاربرد در فضای شهری و عمومی به شمار آورد؛ روزانه افراد بسیاری از این المان حتی برای چند دقیقه که شده استفاده می‌کنند. از این‌رو نیمکت نقش اساسی را در طراحی شهری و نیز چهره شهر ایفا خواهد کرد. با توجه به این امر در سال‌های اخیر مدل‌ها و طرح‌های نوینی از این سازه را در گوشه و کنار شهر مشاهده می‌کنید. در کشورهای پیشرفته نیمکت در هر نقطه از شهر با ظاهری متفاوت وجود دارد تا مردم بتوانند برای استراحت یا گذاراندن اوقات فراقت از آن استفاده کنند. علاوه‌براین سازه مذکور از اجناس متنوعی تولید می‌شود که البته نوع چوبی آن یا ساخته شده با پروفیل چوب پلاستیک به دلیل شباهت بالا به چوب و برخورداری از طرح چوب بسیار پرطرفدار خواهد بود. 

انواع نیمکت چوبی​

قیمت نیمکت چوبی

قیمت نیمکت چوبی یکی از آیتم‌های اصلی در خرید نیمکت بوده و شما می‌توانید با انتخاب دقیق و تعیین سایز آن به طور مستقیم در قیمت نیمکت تاثیر گذار باشید. نیمکت چوب پلاست با توجه به این که از چوب پلاست ساخته می‌شود، قیمتی اقتصادی به نسبت سایر مبلمان فضای باز ساخته شده با متریال‌های متفاوت دارد. علاوه‌براین قیمت نیمکت چوب پلاست با توجه به ابعاد و میزان استفاده از پروفیل چوب پلاستیک در ساخت آن متغیر است. کما این که سازه مذکور به دلیل برخورداری از جنسی متفاوت نیاز به ترمیم یا رنگ آمیزی دوباره و صرف هزینه هنگفت جهت نگهداری نخواهد داشت. 

قیمت نیمکت چوبی
خرید نیمکت چوبی​

نیمکت چوبی ارزان

نیمکت چوبی ارزان را می‌توان به راحتی خریداری کرد، اما قبل از این کار بهتر است از کیفیت محصول اطمینان حاصل نمایید. درست است که هر ارزانی دلیل بر بی کیفیت بودن نیست، اما به یاد داشته باشید که که هنگام خرید نیمکت چوبی ارزان از کیفیت محصول و نیز متریال بکار برده شده در تولید آن، اطمینان حاصل نمایید. نیمکت چوب پلاست ارزان را می‌توانید با بهترین کیفیت از شرکت چوب پلاست چوپکس درخواست نمایید؛ شما می‌توانید این سازه را با رنگ دلخواه و بر طبق سلیقه با ابعاد مورد نظر سفارش دهید تا در اسرع وقت تولید و برای شما مشتری گرامی ارسال شود. 

انواع نیمکت چوبی

انواع نیمکت چوبی بسیار متنوع بوده و نمونه‌های موجود در بازار عبارتند از: نیمکت چوبی باغی، نیمکت چوبی تراس، نیمکت چوبی مدرن و … که هر کدام با یک کاربرد و در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین جهت شما قبل از خرید نیمکت می‌توانید با توجه به مکانی که تصمیم به استفاده از آن را دارید به راحتی مدل سازه را انتخاب کنید؛ گرچه انواع نیمکت را می‌توان در هرجا استفاده کرد و به دلیل سبک وزن بودن سازه به آسانی قابل جابجایی خواهد بود. این سازه همچنین در صورتی که با پروفیل چوب پلاست ساخته شود سیکی نوین را ایجاد می‌نماید که می‌توان از آن در محل کار با مراکز تجاری- اداری نیز استفاده کرد. 

 

خرید نیمکت چوبی

خرید نیمکت چوبی کار آسانیست به شرط این که به مراکز فروش معتبر مراجعه کرده و بتوانید بهترین جنس را انتخاب نمایید. در صورتی که قصد اجرای مبلمان فضای باز در حیاط منزل، ویلا، اداره یا روف گاردن را دارید، می‌توانید با تحقیق و جستجو انواع مبلمان فضای باز را بیابید. اما به یاد داشته باشید قبل از خرید نیمکت بهتر است، متریال استفاده شده در ساخت و تولید آن را مورد بررسی قرار دهید. نیمکت چوب پلاست از بهترین کیفیت خوردار بوده، ضمن این که شما می‌توانید به راحتی مدل یا رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت تولید و در اختیار شما قرار گیرد.

فروش نیمکت چوبی

فروش نیمکت چوبی در بسیاری از مراکز و فروشگاه‌ها انجام می‌شود و به همین علت بهتر است نهایت دقت را در انتخاب مراکز فروش نیمکت داشته باشید. شرکت چوب پلاست چوپکس از معتبرترین مراکز در زمینه تولید و ساخت مبلمان فضای باز و سازه بوده و این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می‌دهد که کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. علاوه‌براین امکان مشاهده از نمونه کارهای تولید شده به صورت حضوری برای عموم فراهم شده است؛ شما می‌توانید با مراجعه به این مجموعه از پروژه‌های اجرا شده چوپکس دیدن فرمایید. 

فروش نیمکت چوبی​
بازگشت به بالا