پروفیل چوب پلاست RP3

نام پروفیل

پروفیل چوب پلاست RP3

ابعاد مقطع پروفیل

40*160

عنوان کاربری

نماپوش، سقف، سازه

پروفیل چوب پلاست RP3

پروفیل چوب پلاست RP3؛ یکی از ویژگی‌های محصولات چوب پلاست، چند کاربره بودن آنهاست. این باعث می‌شود تا بتوانید پروژه‌های متعددی را با چوب پلاستیک اجرا کنید. پروفیل چوب پلاست RP3 نیز در اجرای عناصری از جمله: نما چوبی، سقف کاذب چوبی و همینطور سازه‌هایی مانند: آلاچیق چوبی و پرگولا چوبی کاربرد دارد. این محصول که همچون سایر محصولات چوپکس از مزایای بسیاری برخوردار است، ابعادی برابر 160*40 میلی‌متر دارد. 

در صورتی که قصد اجرای نمای ساختمان را داشته باشید، مسکونی باشد یا تجاری- اداری، فرقی نمی‌کند. پروفیل چوب پلاستیک دست معماران را در طراحی باز گذاشته و همین باعث شده تا بتوانند ایده‌ها و طرح‌های متفاوتی با این متریال اجرا نمایند. از سوی دیگر این پروفیل، همچنین سایر محصولات چوپکس به صورت خشک نصب و اجرا خواهند شد. از آنجایی که امروزه این سبک از نصب، بسیار طرفدار پیدا کرده است، بنابراین باید به این نکته اشاره کرد که تمامی پروژه‌های قابل اجرا با محصولات چوب پلاست به روش خشک نصب خواهد شد.

اگر تصمیم دارید که در محیط داخلی، سقف چوبی را با این محصول اجرا کنید، قطعا انتخابی مناسب خواهید داشت. به خصوص در مراکز تجاری- اداری همینطور رستوران‌ها، کافی‌شاپ و … استقبال بی‌شماری از اجرای سقف کاذب چوبی با این محصول می‌شود. به خصوص اینکه ظاهری شبیه به چوب دارد با این تفاوت که از دوام و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است و همین نقطه تمایز این محصول با چوب طبیعی شده است.

در اجرای سازه‌های پرطرفداری همچون پرگولا و آلاچیق چوبی نیز از این محصول استفاده می‌شود. این عناصر به تازگی در هر فضای باز و همینطور سقف روف گاردن مورد توجه هستند. از آنجایی که به صورت دائم نیز در فضای باز قرار می‌گیرند، چوب پلاست می‌تواند انتخاب مناسبی برای ساخت آنها باشد. زیرا مختص فضای باز تولید شده و بهترین جایگزین برای محصولاتیست در مجاورت دائم با هوای باز و آزاد آسیب خواهند دید.

3/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به بالا