پروژه سقف کاذب فودکورت نارسیس

موضوع پروژه سقف کاذب فودکورت نارسیس
طراحتیم طراحی چوپکس
شروع پروژه1400
پروفیل‌های استفاده شدهپروفیل چوب پلاست N4 

پروژه فودکورت نارسیس؛ سقف لوور چوبی در این مجموعه با استفاده از پروفیل چوب پلاست N4 اجرا شده است. ظاهر چوبی این سقف در کنار نورپردازی اصولی، بسیار زیبا جلوه کرده است. به خصوص در این محیط که فضایی عمومی و کاربردی محسوب می‌شود، سقف کاذب حس گرم و صمیمی را به مشتریان انتقال خواهد داد. در این فودکورت عناصری دیگر نیز با چوب پلاست اجرا شده که عبارتند از : فلاورباکس، کفپوش و نیمکت. 

 همین امر باعث ایجاد هاهنگی و یکپارچگی در محیط فودکورت شده است. زیرا یکی از مباحث زیبایی شناختی، ایجاد هارمونی در فضا بوده که خوشبختانه پروفیل چوب پلاستیک این امکان را فراهم نموده است. چند منظوره بودن این محصول باعث شده تا بتوان از آن در اجرای موارد ذکر شده و همینطور دیگر زمینه‌ها استفاده کرد. نیمکت- فلاورباکس در این مجموعه عنصری ایده‌آل بوده که هم امکان نشستن را فراهم نموده و هم برای ایجاد فضای سبز بسیار مناسب است.

سقف کاذب تاثیر به سزایی در تغییر محیط دارد؛ شاید به این موضوع پی نبرده باشید اما پس از اینکه سقف کاذب را در محیط مورد نظر اجرا کنید، به زیباتر شدن فضا پی خواهید برد. این سقف کاذب قابلیت دسترسی به سقف اصلی یا سیم کشی و اتصالات را داشته و در صورت نیاز می‌توانید تعمیرات یا سایر موارد را پس از نصب این سقف بدون نگرانی انجام دهید. همچنین امکان نورپردازی به سبک دلخواه در این سقف وجود داشته و می‌توانید میزان نور دلخواه را با استفاده از هر لامپی در محیط داشته باشید. 

Rate this page
بازگشت به بالا