پروژه محوطه ویلای کیلان

موضوع پروژه محوطه ویلای کیلان
طراحتیم طراحی چوپکس
شروع پروژه1401
پروفیل‌های استفاده شدهپروفیل چوب پلاست ST
پروفیل چوب پلاست S1
پروفیل چوب پلاست N2
پروفیل چوب پلاست RP2

پروژه محوطه ویلای کیلان؛ کاربری متنوع چوب پلاست باعث شده تا از این محصول در طراحی و اجرای عناصر متعدد به صورت گسترده استفاده شود. در این محوطه نیز در ساخت موارد زیر استفاده شده که عبارتند از : 

کفپوش دور استخر : دور تا دور استخر این محوطه با استفاده از پروفیل چوب پلاست ST کاور شده است. این پروفیل همچون سایر محصولات چوب پلاست چوپکس از ویژگی‌های منحصر بفردی برخوردار بوده که یکی از آنها مقاومت در برابر رطوبت و نفوذ آب است. بنابراین گزینه‌ای مناسب برای دور استخر محسوب می‌شود. ضمن اینکه از کفپوش چوب پلاست در قسمت مبلمان فضای باز و همینطور آشپرخانه فضای باز در تراس استفاده شده است. برای اجرای کفپوش از پروفیل چوب پلاست ST استفاده شده است.

نرده چوب پلاست : از نرده چوبی برای ایجاد امنیت در مسیر رفت و آمد استفاده شده است. این عنصر از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و به همین علت نیز گزینه‌ای مناسب برای ایجاد امنیت در فضاهای این چنینی به شمار می‌آید. برای اجرای نرده از پروفیل چوب پلاست پروفیل چوب پلاست S1 و پروفیل چوب پلاست RP2 استفاده شده است.

مبلمان فضای باز : در تراس این ویلا از مبلمان چوبی فضای باز برای استراحت و نشستن ساکنین استفاده شده است. ساخت و اجرای این بخش از پروژه با پروفیل چوب پلاست ST تکمیل شده است.

دیوار پشت دوش : این بخش با استفاده از پروفیل چوب پلاست ST اجرا شده و فضایی مناسب برای دوش گرفتن ساکنین پس از شنا است. این دیوار نیز همچون سایر محصولات چوپکس در برابر رطوبت یا نفوذ آب مقاوم بوده و آسیب نخواهد دید.

نیمکت چوب پلاست : نیمکت چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاست ST به صورت به هم پیوسته بوده که در نهایت تبدیل به مبلمان چوبی فضای باز شده است. این نیمکت‌ها مناسب هر فضای باز برای نشستن هستند.

Rate this page
بازگشت به بالا