در خرید فلاورباکس چه نکاتی مهم است؟

رنگ چوب پلاستیک

چرا به فلاورباکس نیاز داریم؟

ابعاد انواع فلاورباکس متنوع هستند و از آنجا که رشد جمعیت بخصوص در شهرهای بزرگ نیاز به ایجاد ساختمان روز به روز افزایش یافته و با توجه به تراکم و کمبود زمین در شهرها، نیاز به زندگی در ارتفاع در آینده ضروری به نظر می‌رسد؛ و در پی آن نیاز به بررسی و مطالعه برای بهبود کیفی زندگی در ارتفاع در ساختمانهای بلند وجود دارد،از سوی دیگر ضرورت ایجاد کاربری های جدید شهری برای پاسخگویی به نیازهای روز افزون و اسکان جمعیت به تدریج باعث کاهش سهم فضاهای سبز و باغ های شهری و از طرفی دیگر افزایش تراکم از طریق بلندمرتبه سازی گردیده است و در نتیجه موجب آلودگی محیط زیست گشته است با توجه به این وضعیت کیفیت زندگی انسان مورد توجه قرار می گیرد که رابطه مستقیمی با عوامل مذکور دارد.

روف گاردن در تهران
فلاورباکس

خرید فلاورباکس

اول این است که آدم ها در یک ساختمان از لحاظ کارکردی و مکانیکی به چه چیزهایی نیاز دارند و دیگر این که چه می خواهند تا باعث شود در آن احساس رضایت کنند،یعنی بیان این جنبه های سرشت انسان در یک ساختمان و تشخیص این انسانی کردن پس مساله که ما به عنوان سازندگان و معماران باید به این جنبه ها اهمیت دهیم، انسانی کردن ساختمان های بلند تنها با ایجاد هماهنگی میان نیازهای سازنده و خواسته های کاربران و طرح ریزی شهری و مسائل زیست محیطی میسر خواهد بود، دوم ساختمان های بلند دارای مسائل مختلفی از لحاظ تکنینکی ضروریات طراحی و ساخت هستند، اما به دلیل عدم برخورد مناسب با پدیده بلند مرتبه سازی و نادیده گرفتن مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و کیفیت زندگی در این ساختمانهای بلند مشکلات و کمبودهایی در نحوه استفاده این بناها وجود داشته است.

فلاورباکس چوبی
تراس گاردن

تاثیرات فلاورباکس چوبی در ساختمان‌های بلند

در بررسی مسائل روانشناختی ساکنین ساختمان های بلند مرتبه از قبیل تنهایی،از خود بیگانگی،انزوای اجتماعی، نگرانی، تعارض، افسردگی و خودکشی باید به عوامل محیطی،وضعیت اقتصادی و معیشتی،عوامل اجتماعی و فرهنگی افرادی که در بلند مرتبه ها زندگی می کنند توجه لازم مبذول گردد. یکی از مهمترین معضلاتی که ساختمان ها به همراه دارند،تأثیر نامطلوبی است که بر عوامل زیست محیطی دارند، نمای چوب ساختمان‌های بلند، اگرچه بنظر ساختار منفی بر روی زمین می‌رسند، این ساختمانهای بلند تاثیرات بد زیادی بر روی اقتصاد محیط و جامعه مان از طریق مصرف بیش از حد انرژی،استفاده از موادسمی و تخریب توازن اکولوژیکی خواهد گذاشت.

مشکلات اصلی که این آسمانخراش ها ایجاد می کنند

مقدار زیادی از مصرف انرژی برای سرمایش جهت جبران اثر بیش از حد گرمایی که از طریق سقفهای بتنی،دیوارهای پرده ای شیشه ای وسیع و نماهای دیواری بتن بدست می آید و استفاده از مواد های سمی که اغلب ترکیبات آلی فرار را منتشر می کنند،کیفیت محیط داخلی را ضعیف می کنند و همچنین برای وضعیت نامناسب کمبود هوا استفاده از تهویه مطبوع را به دنبال دارد،تاثیر منفی بر روی محیط به گونه ای که ساخت آنها بوم شناسی سایت گیاه و حیوانات را تخریب می کنند و سطح انعکاسی زیاد شیشه اغلب مهاجرت پرنده ها را با انعکاس آسمان و درختان مغشوش می کند که باعث مرگ پرنده هایی می شود که به سمت آنها پرواز می کنند.

راهکار و پیشنهاد

استفاده از آسمان خراش های سبز و استفاده از سقف ها، فلاورباکس با ابعاد بزرگ و دیوار سبز در داخل و خارج می باشد و به خصوص فضای سبز داخلی در ساختمانهای بلند مرتبه خود از جمله راهکارهای مهم ایجاد ساختمان بلند مرتبه سبز می باشد که در جهت پایداری ساختمان می تواند بسیار مؤثر باشد،بام ها و دیوارهای سبز امروزی عناصر ساختمانی هستند که برای تاکید بر زندگی گیاهی برای ارتقای کارایی ساختمان ها طراحی می گردند که با عنوان سقف زنده یا دیوار زنده شناخته می شوند.

با چوپکس فضای خود را احیا کنید.

نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه یا در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید.

برای اجرای فلاورباکس در تهران و قیمت چوب پلاست در تهران یا سراسر ایران با شماره ۸۸۸۸۱۸۹۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

در خرید فلاورباکس چه نکاتی مهم است؟

۴ thoughts on “در خرید فلاورباکس چه نکاتی مهم است؟

  1. محصولات چوب پلاستیک به صورت ورق هم در بازار موجود هست یا حتما مثل مصالح ساختمانی باید از اول تهیه بشه؟ منظورم اینه که بعد از مراحل ساخت یا ترمیم هم میشه از این متریال استفاده کرد یا خیر؟ ممنونم

    1. سلام دوست عزیز خیر محصول چوب پلاستیک دارای ابعاد مشخص و دارای ضخامت متفاوت براساس نوع پروفیل مورد استفاده است، با توجه به اینکه پروفیل های مورد نظر دچار انبساط و انقباض می شوند در هنگام استفاده از آن ها حتما باید از زیرسازی استفاده شود یعنی باید بستر مناسب مهیا باشد تا بر روی آن قوطی های فلزی قرار گیرد در نتیجه باید از ابتدای پروژه این مسئله مورد نظر قرار بگیرد تا مراحل نصب و اجرا به زیبایی انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا