مبلمان فضای باز چوب پلاست

CHOOPEX FURNITURE

از خصوصیات بارز انواع پروفیل‌ چوب پلاست چوپکس، سطح مقاطع تخصصی جهت ساخت مبلمان فضای باز و سازه از قبیل نیمکت، گلدان، آلاچیق و پرگولا و… است. دوام بالا، مقاومت در برابر رطوبت و آفتاب، حس زیبای چوب و راحتی در نصب از مزایای پروفیل‌ چوب پلاستیک به نسبت دیگر مصالح است.

فلاور باکس

نیمکت

سطل زباله

آلاچیق

پرگولا

پارکینگ و سایه بان

مبلمان فضای باز چوب پلاستیک

مبلمان فضای باز چوب پلاستیک که به مبلمان فضای باز نیز معروف است، این روزها بسیار کاربرد داشته و یکی از المان‌های اصلی محوطه سازی به شمار می‌آید. این المان که با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک طراحی و اجرا می‌شود، شباهت زیادی به چوب دارد. علاوه‌بر این مبلمان چوب پلاستیک بسیار مستحکم بوده و از طول عمر بالایی به نسبت سایر مصالح و متریال‌ها برخوردار هستند؛ از این رو مبملمان فضای باز اجرا شده با پروفیل چوب پلاستیک بهترین گزینه برای محوطه سازی روف گاردن، ویلا، باغ، حیاط آپارتمان و … محسوب می‌شوند.

مبلمان چوب پلاست از چندیدن المان تشکیل می‌شود که عبارتند از: آلاچیق، پرگولا، نیمکت، میز، سایبان و فلاورباکس یا گلدان که هرکدام به نوعی در محوطه سازی تاثیر بسزایی خواهند داشت. با توجه به این امر طراحان می‌توانند، مبلمان چوب پلاست را با توجه به طرح ارائه شده و درخواست‌های مشتری اجرا نمایند؛ به این صورت که تنها از یک یا چند المان مختص مبلمان چوب پلاستیک در محوطه سازی استفاده نمایند.

مبلمان فضای باز چوب پلاست- چوب پلاستیک | مبلمان فضای باز | قیمت مبلمان فضای باز | خرید اینترنتی مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز که با استفاده از انواع پروفیل چوب پلاستیک اجرا می‌شود، قابل طراحی در مدل‌های متنوع بوده که مبلمان چوب پلاست بر طبق سلیقه و هزینه کارفرما طراحی خواهد شد. همچنین می‌توانید با ایجاد آلاچیق، پرگولا یا سایبان در حیاط، پشت بام یا پاسیو هنگام طراحی استفاده صحیحی از فضاهای غیر قابل کاربرد کرده و به این صورت موجب افزایش ارزش ملک شوید. در کل مبلمان فضای باز محیطی مناسب برای گذراندن اوقات فراقت در کنار دوستان و آشنایان است. به همین علت شما این امکان را دارید تا با توجه به المان‌های مورد علاقه در طراحی مبلمان چوب پلاست هنگام طراحی، فضایی ایده‌آل خلق نمایید.

استفاده از پروفیل چوب پلاست در اجرای مبلمان شهری نیز بسیار رایج بوده و این امر نه تنها در چهره شهر تاثیر بسزایی دارد که مکانی مناسب را برای عابران پیاده فراهم می‌نماید. بنابراین می‌توانید از این محصول در ساخت و اجرای مبلمان شهری استفاده نمایید؛ ضمن این که اجرای سایر المان‌ها همچون فلاورباکس چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاست در کنار مبلمان شهری امکان پذیر است. بنابراین در فضایی که قصد اجرای این المان از نوع شهری وجود دارد، می‌توان با قرار دادن گلدان چوبی در کنار آن یکپارچگی و هارمونی متفاوت ایجاد کنید. 

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز یکی از المان‌های اصلی در اجرای روف گاردن یا محوطه سازی به شمار می‌آید؛ این المان در ایجاد فضایی مناسب برای استراحت و گذراندن اوقات فراقت بسیار مناسب است. بنابراین می‌توانید با انتخاب متریالی مناسب برای اجرای این سازه اطمینان پیدا کنید که قرار گرفتن مبلمان در فضای باز با هرنوع شرایط آب و هوایی آسیب نخواهد دید. برای انتخاب این المان، کیفیت متریال استفاده شده در ساخت، در اولویت اول قرار دارد زیرا قرار است از این سازه در فضای باز و آزاد استفاده شود و این امر حساسیت انتخاب را چندین برابر خواهد کرد. 

استفاده از پروفیل چوب پلاست در اجرای مبلمان فضای باز مزایای بسیاری دارد که از جمله می‌توان به طول عمر بالای سازه به نسبت متریال‌های دیگر اشاره نمود. علاوه‌براین اجرای سازه با این متریال در کمترین زمان ممکن امکان پذیر بوده و علت این امر سبک وزن بودن انواع پروفیل چوب پلاست است. همچنین انواع پروفیل چوب پلاست در برابر هرنوع شرایط جوی از جمله: بارش‌های متداوم یا تابش شدید نور خورشید، وجود حشراتی همچون موریانه و … کاملا مقاوم است که از مزیت‌های اصلی محصول به شمار می‌آید. 

قیمت مبلمان فضای باز

قیمت مبلمان فضای باز یکی از معیارهای اصلی خرید مبلمان فضای باز به شمار می‌آید؛ به همین علت شما می‌توانید قبل خرید از قیمت مبلمان فضای باز مطلع شوید. از جمله ویژگی‌هایی که محصولات چوب پلاست دارد قیمت مناسب آن‌ها در برابر کیفیت بالای انواع پروفیل است. قیمت مبلمان چوب پلاستیک در شرکت چوپکس بسیار مناسب بوده و شما می‌توانید با مراجعه ضوری یا غیر حضوری از قیمت مبلمان فضای باز چوب پلاست مطلع شوید. 

خرید اینترنتی مبلمان فضای باز

خرید اینترنتی مبلمان فضای باز کار آسانیست و تنها کافیست به شرکت‌های معتبری که در زمینه طراحی و اجرای مبلمان چوب پلاستیک فعال هستند مراجعه نمایید. شرکت چوپکس یکی از فعالان و مجری مبلمان فضای باز چوب پلاست است؛ شما می‌توانید با مراجعه به سایت چوپکس اقدام به خرید اینترنتی مبلمان فضای باز نمایید. ما در هر لحظه آماده ارائه مشاوره رایگان به شما مشتریان گرامی در تهران و سراسر ایران هستیم؛ ضمن این که امکان مراجعه حضوری نیز فراهم شده است. 

تولیدی مبلمان فضای باز

شرکت چوپکس از جمله تولید کنندگان مبلمان فضای باز با استفاده از پروفیل چوب پلاست در سراسر ایران است که خدمات خود را همراه با تیم طراحی و تیم اجرایی مجرب در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های چوپکس استفاده از پروفیل چوب پلاست در اجرای سازه‌های متنوع و متفاوت بوده که با استفاده از تولیدات خود و انواع پروفیل چوب پلاست انجام خواهد شد. محصولات چوپکس از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تولید می‌شود که این امر تاثیر بسزایی در طول عمر سازه اجرا شده خواهد داشت. ضمن این که المان‌های ساخته شده با این محصول نه تنها نیازی به تعمیر و نگهداری نخواهد داشت که در بلند مدت نیز دستخوش تغییر شکل و از بین رفتن ظاهر اولیه نخواهد شد. 

بازگشت به بالا