پرچین چوبی

پرچین ایده‌ای مناسبی برای ایجاد مرزبندی، تعیین نمودن یا محافظت از فضایی مشخص است که با متریال‌ها و طرح‌های متفاوت ساخته می‌شود؛ از جمله این متریال‌ها می‌توان به: چوب طبیعی، فلز، چوب پلاست و … اشاره نمود. ضمن این که می‌توان پرچین را با گیاهان خاص و نرده چوبی نیز اجرا نمود و محیطی متفاوت خلق کرد. این المان امروزه در محوطه سازی و همچنین روف گاردن بسیار کاربرد داره و جلوه‌ای متفاوت به فضای مورد نظر می‌بخشد.

همچنین می‌توان با استفاده از این المان دور باغچه، باغ یا بخشی از حیاط و … را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد. یکی از پرطرفدارترین نوع پرچین، طرح چوبی آن بوده که به علت اجرا در مدل‌های متنوع یا انتخاب رنگ متناسب با محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. ضمن این که می‌توان گفت پرچین چوبی از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه بوده و در صورتی که تصمیم به اجرای این المان در متراژ بالا را داشته باشید، می‌توانید با صرف هزینه‌ای معقول این اقدام را اجرایی کنید.

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای پرچین چوبی

 

پرچین چوب پلاست

پرچین چوب پلاست که به پرچین چوبی نیز معروف است، بسیار پرکاربرد در محوطه سازی و همچنین روف گاردن بوده که با استفاده از پروفیل چوب پلاست ساخته و اجرا می‌شود. این متریال از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی خواهد بود؛ به همین علت می‌توانید سبکی متفاوت از این المان را با استفاده از چوب پلاست در نظر گرفته و در صورت تمایل تیم اجرایی در کمترین زمان آن را اجرا خواهد کرد. پرچین چوب پلاست مزایای بسیاری به نسبت چوب طبیعی و همچنین سایر متریال‌ها دارد که از جمله می‌توان به: مقاومت بسیار بالا، طول عمر بالا، مقاوم در برابر هرنوع شرایط اب و هوایی، برخورداری از رنگ‌های متنوع، وزنی نسبتا سبک، نصب و اجرای آسان و … اشاره نمود.

پرچین چوبی | پرچین چوب پلاست | قیمت پرچین چوبی | خرید پرچین چوبی | پرچین چوبی ارزان

یکی از ویژگی‌های پرچین چوبی استفاده در فضاهای متفاوت است که به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط‌های مختلف بتوانید این المان را ایجاد کنید. در طراحی و اجرای بام سبز از این المان با استفاده از پروفیل چوب پلاست برای جلوگیری از دید سایر ساختمان‌ها استفاده می‌شود؛ این ایده به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل بتوانید فضایی خصوصی در پشت بام بوجود آورید. در محوطه سازی نیز با توجه به این که کدام قسمت از محیط نیاز به حصار یا پوشاندن دارد، از پرچین باغ استفاده می‌شود. پرچین باغ نیز با طرح‌های متفاوتی قابل اجراست و بنا به درخواست کارفرما ساخته خواهد شد.

قیمت پرچین چوبی

قیمت پرچین چوبی از آیتم‌های تاثیر گذار بوده که با توجه به جنس و نیز متراژی که برای اجرا در نظر گرفته شده است قطعا متغیر خواهد بود. اما در صورتی که تصمیم به اجرای این المان با پروفیل چوب پلاست داشته باشید، قیمت چوب پلاست در اجرای پرچین موثر است که با قیمتی مناسب و معقول عرضه می‌گردد؛ ضمن این که تاثیر بسزایی در تغییر محیط خواهد داشت. علاوه براین میزان استفاده از پروفیل چوب پلاست در قیمت پرچین چوبی به طور مستقیم تاثیر دارد و شما می‌توانید با محاسبه‌ای سرانگشتی یا تماس با شرکت‌هایی که در این زمینه فعال هستند به طور تقریبی از قیمت پرچین مطلع شوید.

خرید پرچین چوبی

این روزها بیشتر افراد قبل از این که اقدام به فعالیتی کنند، با کمی تحقیق و بررسی سعی در یافتن بهترین محصول یا مراکز برای انجام کار مورد نظر خواهند بود. به همین علت نیز برای خرید پرچین چوبی می‌توانید به راحتی شرکت‌های معتبری را بیابید که در این زمینه به طور حرفه‌ای فعالیت دارند و نیز برای این منظور از متریالی با کیفیت استفاده می‌نمایند. خرید پرچین چوبی کار آسانیست به شرط این که شرکتی معتبر را بیابید و قبل از خرید اطلاعات کافی از متریال قابل استفاده یا روش طراحی و اجرا در دست داشته باشید.

فروش پرچین چوبی

فروش پرچین چوبی با بهترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه در شرکت چوب پلاست چوپکس انجام می‌شود. مراجعه به شرکت‌های معتبر و حرفه‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا نه تنها بتوانید طرح مورد نظر را اجرایی کنید که محصولی با کیفیت و مقاوم را انتخاب نمایید. چوب پلاست چوپکس با برخورداری از مشاوران حرفه‌ای و کارشناسان مجرب در این زمینه بهترین خدمات را به شما کارفرمایان عزیز در زمینه فروش پرچین چوبی قابل اجرا با پروفیل چوب پلاست ارائه خواهد داد.

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای پرچین چوبی

ساخت پرچین چوبی

ساخت این المان در سالیان قبل بسیار آسان انجام می‌شد و تنها به عنوان حصارکشی مورد استفاده قرار می‌گرفت؛ به همین علت با استفاده از چوب‌هایی که در مسیر یا باغات بود برای این منظور استفاده می‌شد. اما امروزه برای ساخت این المان نیاز به تجربه و تخصص است. برای ساخت پرچین چوبی نیاز به تیم متخصص و حرفه‌ای بوده که بتوانند به بهترین شکل ممکن نه تنها متراژ مناسب برای فضای مورد نظر را محاسبه نمایند، که بتوانند ساخت پرچین با چوب را بدون عیب و نقص انجام دهند. این روزها شرکت‌های بسیاری این ادعا را دارند که می‌توانند بهترین خدمات را با کیفیت بالا ارائه دهند، اما بهتر است برای این منظور پا فراتر گذاشته و به تحقیق و بررسی در این زمینه بپردازید.

پرچین باغ

یکی از طراحی‌هایی که امروزه به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد، محوطه سازی باغ، ویلا، حیاط و باغچه است. پرچین دور باغ نیز المانی اساسی و تعیین کننده جهت زیباسازی این محوطه‌ها به شمار می‌آید و می‌توان در طرح‌های و اجناس متفاوت آن را اجرا کرد. پرچین دور باغ دارای مدل‌های متنوعیست و خوشبختانه قابل اجرا با پروفیل چوب پلاست خواهد بود. این المان گزینه مناسبی برای مرزبندی و حصارکشی باغ بوده و می‌توان با استفاده از پرچین چوبی باغ محیطی متفاوت را بوجود آورد.

انواع پرچین باغ

انواع پرچین باغ را می‌توان برحسب متریال مورد نظر به دسته‌های متعددی تقسیم کرد؛ همچنین می‌توان به گیاهان متنوع مانند: شمشاد، برگ بو، ترون، بامبو حتی نی شکر و … اشاره نمود. اما اگر تصمیم دارید که فضایی با سبک مدرن و شیک اجرا نمایید، می‌توانید از انواع پرچین باغ در کنار گیاهان مناسب استفاده نمایید.

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای پرچین چوبی

 

پرچین چوبی قدیمی

پرچین چوبی قدیمی یکی از انواع پرچین باغی به شمار می‌اید که از سال‌ها قبل توسط باغداران مورد استفاده قرار می‌گرفته است. پرچین چوبی قدیمی به راحتی و با چوب‌های غیر قابل استفاده در باغات ساخته می‌شده است؛ البته باید اشاره کرد که بیشتر برای ایجاد مرزبندی این روش مرسوم بوده و تنها موجب جداسازی ملکی از ملک دیگر بوده است. اما امروزه و با پیشرفت خدمات متنوع قابل ارائه این روزها برای حصارکشی یا حتی دیوارکشی باغ و ویلا از مصالح و متریال‌های نوین و کارببردی استفاده می‌شود.

پرچین باغچه

اگر بدنبال پرچین دور باغچه هستید باید شرکت‌هایی را بیابید که در زمینه محوطه سازی و طراحی منظر فعال هستند؛ این شرکت‌ها با ارائه خدمات متنوع که پرچین باغچه نیز جزئی از فعالیت‌های آن‌ها محسوب می‌شود گزینه‌ای مناسب برای شما هستند. پرچین دور باغچه طرح‌های متنوعی دارد و به همین علت انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. با این حال مشاوران حرفه‌ای می‌توانند با توجه به محیط باغچه و مساحت و متراژ آن حصاری مناسب را در نظر بگیرند.

معرفی چوپکس

شرکت چوپکس از سال ۱۳۸۲ در ایران به عنوان اولین تولید کننده پروفیل چوب پلاست (wood plastic composite) فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بیش از 18 سال سابقه درخشان، در این صنعت، سهم چشمگیری از بازار داخلی محصولات چوب پلاست را به خود اختصاص داده است. شرکت چوپکس با بهره‌گیری از خطوط تولید به روز و کادر دفتری مجرب، پروژه‌های متعددی در اقصی نقاط ایران و دیگر کشورهای همسایه همچون: عراق، امارات، عمان و قطر طراحی و اجرا نموده است. در حال حاضر این مجموعه با تولید انواع سطح مقطع پروفیل چوب پلاستیک (محصولات چوپکس) و همچنین برخورداری از تیم‌های مجرب فروش، طراحی و اجرا، قابلیت ارائه خدمات متنوع به شما هموطنان عزیز در سراسر ایران را دارد. 

مشاوره رایگان با کارشناسان چوپکس 

02122901841

4.5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به بالا