کفپوش چوب پلاست

CHOOPEX DECKING

کفپوش چوبی ساخته شده از پروفیل چوب پلاستیک یکی دیگر از دستاوردهای چشمگیر مجموعه چوپکس طی سالیان گذشته است؛ طراحی و تولید پروفیل‌های تخصصی کفپوش چوب پلاست جهت استفاده در فضاهای متفاوت با کاربری‌های متنوع از فعالیت‌های شاخص این شرکت است. انواع پروفیل چوب پلاستیک با کدهای KT, WD, ST, HT, LT مناسب فضای کم تردد همچون: بالکن تا فضاهای تجاری از جمله: مراکز خرید و رستوران‌هاست. قیمت اقتصادی این محصول نسبت به چوب طبیعی و دوام بالای در کنار مواردی چون: سرعت نصب سریع و مقاومت بالای چوب پلاستیک در برابر شرایط جوی متفاوت، همه و همه باعث بالا بردن سهم تولید انواع پروفیل چوب پلاستیک تخصصی کفپوش چوبی در میان دیگر محصولات تولیدی این مجموعه شده است.

کفپوش دور استخر

کفپوش بالکن

کفپوش اسکله

کفپوش بام

کفپوش تجاری

کفپوش رستوران

کفپوش چوب پلاستیک

کفپوش چوب پلاستیک یا کفپوش چوبی از انواع کفپوش به شمار می‌آید که با طراحی‌های روز دنیا همراه بوده و می‌توانید فضاسازی مناسبی را با این نوع کفپوش چوب پلاست ایجاد نمایید. کفپوش چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک از مزایای بسیاری برخوردار بوده و از جمله می توان حفظ ظاهر محصول با توجه به تردد بالا در محیط‌های شلوغ و پر رفت و آمد اشاره نمود. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از انواع کفپوش چوب پلاستیک در مسیرهای شلوغ استفاده نمایید. 

کفپوش چوبی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید محیط منزل یا محل کار را تغییر داده و فضایی گرم و صمیمی ایجاد کنید. کفپوشی چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک بسیار با کیفیت بوده و طول عمر بالایی به نسبت سایر کفپوش ها دارد و به راحتی می توان از کفپوش چوب پلاست در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار استفاده کرد. از یگر مزیت های کفپوش چوب پلاستیک طول عمر بالای آن به نسبت سایر کفپوش ها بوده و با تمیز کاری متداوم آسیب نخواهد دید. علاوه براین کاربرد کفپوش چوبی با استفاده از چوب پلاستیک در بالکن و تراس، فضای باز، استخر و روف گاردن بسیار مناسب است. 

کفپوش چوب پلاست | کفپوش چوبی | قیمت کفپوش چوبی | انواع کفپوش چوبی | کفپوش چوبی ارزان

کفپوش چوب پلاست یا کفپوش چوبی از تنوع بالایی برخوردار است که شما می‌توانید با توجه به محیطی که قصد کفپوش کردن آن را دارید، رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و هارمونی مناسبی در فضا ایجاد نمایید. نصب آسان و دوام کفپوش چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاست موجب کاربرد در فضاهای باز و بسته و استقبال از این محصول منحصر بفرد شده است. علاوه‌براین کفپوش چوب پلاست به نسبت سایر کفپوش‌ها از مقاومت و کیفیت بیشتری برخوردار بوده که همین امر موجب شده تا استفاده از کفپوش چوب پلاست در منازل آپارتمانی یا مکان‌های عمومی بسیار مرسوم شود.

قیمت کفپوش چوبی

قیمت کفپوش چوبی یکی از آیتم‌های اصلی هنگام خرید کفپوش است؛ به همین علت بر حسب متراژ و مساحت مکان، نوع پروفیل چوب پلاستیک استفاده شده در اجرای کفپوش چوبی، قیمت کفپوش چوب پلاستیک متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت کفپوش چوبی می توانید به صورت حضوری یا از طریق تماس تلفنی با شرکت چوپکس تماس برقرار کرده و از قیمت کفپوش چوب پلاستیک مطلع شوید.

انواع کفپوش چوبی

انواع کفپوش چوبی با توجه به پروفیل چوب پلاستیک که در طراحی و اجرا استفاده می شود، متفاوت است؛ علاوه براین انواع کفپوش چوبی اجرا شده با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک بسیار مرغوب و متفاوت است که محیط شما را به طور شگفت انگیزی تغییر خواهد داد. شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به سایت چوپکس از پروژه های مرتبط با انواع کفپوش چوب پلاستیک دیدن فرمایید.

پروژه‌های کفپوش چوبی بالکن و تراس جزو پرطرفدارترین درخواست‌های طراحی و اجرای شرکت چوپکس است.  

کفپوش چوبی ارزان

کفپوش چوبی ارزان و با کیفیت که با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک اجرا می‌شود از نمونه کارهای شرکت چوپکس است. شما مشتریان گرامی می‌توانید برای اجرای کفپوش چوب پلاستیک ارزان به شرکت چوپکس مراجعه نمایید؛ پس از بررسی‌های لازم و مشاوره با کارشناسان مجرب ما، درباره کفپوش چوبی ارزان اجرا شده توسط این شرکت، می‌توانید کفپوش چوب پلاستیک ارزان و مورد نظر را سفارش دهید.

نصب کفپوش چوبی

نصب کفپوش چوبی باید توسط نصاب حرفه‌ای انجام شود و نمی‌توان به هرکسی برای نصب کفپوش چوبی با استفاده از چوب پلاستیک اعتماد کرد. در صورتی که تصمیم به نصب کفپوش چوب پلاستیک را دارید، می‌توانید به شرکت چوپکس مراجعه کرده و به این ترتیب کفپوش چوبی مورد نظر را سفارش دهید تا نصب کفپوش چوب پلاستیک با اصول لازم انجام شود. 

بازگشت به بالا