10 مزیت عالی نرده بالکن ویلا قابل اجرا با چوب پلاست که باید بدانید!

10 مزیت عالی نرده بالکن ویلا قابل اجرا با چوب پلاست که باید بدانید!
فهرست مطالب

در مقاله پله دوبلکس در مورد معماری متفاوت با استفاده از پروفیل چوب پلاست جهت اجرای پله و نرده چوبی صحبت شد؛ پله و نرده چوب پلاست مزایای متعددی دارد که استفاده از آن را برای مشتری‌ها بسیار به صرفه و منطقی می‌کند. اگر شما هم قصد دارید برای تراس، ویلا و باغتان سراغ نرده مناسبی بروید، خوب است با مزایای نرده چوب پلاست آشنا شوید. این مقاله مزیت‌های این نوع نرده را برای باغ، ویلا و حتی بالکن شما معرفی می‌کند.

مزایای نرده بالکن ویلا قابل اجرا با چوب پلاست که باید بدانید!

در ایران هم مثل هر جای دیگر دنیا باغ‌ها و ویلاها در مناطقی واقع شده‌اند که خوش آب و هوا هستند. این مناطق در فصل‌های مختلف سال، آب و هواهای متفاوتی را تجربه می‌کنند. وضعیت جغرافیایی‌شان هم جدا از فصل‌ها باعث بروز تغییراتی برایشان می‌شود. برای مثال مناطق شمالی ایران که بهترین جا برای ساخت ویلا و باغ هستند، در تابستان هوای کاملا گرم و شرجی را تجربه می‌کنند و زمستان هوای زیر صفر و بارندگی‌های شدید. بنابراین در این مقاله 10 مزیت عالی نرده بالکن ویلا که قابل اجرا با پروفیل چوب پلاست است را به شما معرفی خواهیم کرد.

مشاوره رایگان با کارشناسان چوپکس 

02122901835

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای نرده بالکن ویلا

02122206807

نرده چوب پلاست و مقاومت بالا

از آنجایی که نرده معمولا جز خارجی فضای باغ و ویلاست، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد اگر مرتب دچار انواع انقباض و انبساط شود. (گرما باعث انبساط و سرما موجب انقباض مواد است.) به همین دلیل باید از بین انواع نرده برای تراس، سراغ گزینه‌ای رفت که کمترین میزان انقباض و انبساط را داشته باشد. از مزایای نرده چوب پلاست باغ و ویلا کم بودن تغییرات آن در معرض انواع آب و هواست که استفاده از آن را درست مثل نمای چوب پلاست برای ساختمان، مناسب می‌کند. 

سازگاری با طبیعت

وقتی ویلای شما در نزدیکی جنگل واقع شده است یا باغی سرسبز دارید، منطقی است در دکوراسیون بیرونی آن‌ها ساده‌ترین اصول زیبایی‌شناسی را رعایت کنید. یکی از این اصول ایجاد هماهنگی است؛ به این معنی که برای ایجاد زیبایی بیشتر خوب است از نرده‌ای استفاده کنید که از نظر جنس و رنگ به محیطی که ویلا یا باغ در آن قرار دارد، شبیه است. استفاده از نرده چوب پلاست دقیقا همین وضعیت را برای شما بازسازی می‌کند. این نرده شباهت زیادی به طبیعت دارد و به همین دلیل شیک بودن باغ و ویلای شما را بیشتر از قبل خواهد کرد.

نرده چوب پلاست سازگار با طبیعت

تنوع بی‌نظیر چوب پلاست

از دیگر مزایای نرده چوب پلاست باغ و ویلا تنوع بی نظیر شکل و رنگ‌بندی آن است. طراحان چوب پلاست برای جذب انواع سلیقه‌های مختلف تلاش می‌کنند و به همین دلیل انواع طراحی‌های متنوع را به مشتری‌های ارائه می‌دهند. این مدل‌ها همچنین رنگبندی در محصولات چوب پلاست بسیار متنوع هستند؛ طوری که می‌توانند به محیط مورد نظر شما حال و هوایی ببخشند که دقیقا مد نظر شماست. به طور کلی استفاده از چوب برای تغییر حال و هوای دکوراسیون بسیار عالی عمل می‌کند و چوب پلاست هم زیر مجموعه آن قرار می‌گیرد.

مقاومت در برابر آتش سوزی

نمای چوبی گرما و صمیمیت بی‌نظیری دارد و به همین دلیل هم مورد علاقه بسیاری از افراد است؛ اما یکی از نگرانی‌های کسانی که دوست دارند از نمای چوبی برای ویلای جنگلی یا باغشان استفاده کنند، خطر آتش‌سوزی است. همین خطر این افراد را از خواسته‌شان منصرف می‌کند. خوشبختانه نرده چوب پلاست و سایر سازه‌های ساخته شده از وود پلاست و ترموود، در مقابل آتش سوزی و حرارت مقاومت بسیار بالایی دارند. به همین دلیل استفاده از نرده چوب پلاست برای ویلا و باغ به شدت توصیه می‌شود.

پرچین چوبی                                          بیشتر بخوانید

 

صرفه جویی در زمان

دنیای امروز، دنیای سرعت است. کافی است دیر حرکت کنید تا از چیزی که قصد رسیدن به آن را دارید، عقب بمانید. در این میان وضعیت کسانی که پروژه‌های ساختمانی دارند، سختتر هم هست. آن‌ها باید سر موعد پروژه را تحویل دهند؛ وگرنه برایشان عواقبی به دنبال خواهد داشت که صرف هزینه‌های اضافی برای روزهای بیشتر کاری تنها یکی از آن‌هاست. از مزایای نرده چوب پلاست باغ و ویلا سرعت نصب آن‌هاست. از آنجایی که پروفیل‌های چوب پلاست معمولا از قبل آماده هستند، فرایند نصب آن‌ها بسیار سریع اتفاق می‌افتد و به کارفرما و مشتری امکان صرفه جویی را می‌دهد؛ هم در زمان و هم در هزینه‌های ناشی از طولانی شدن کارهای پروژه.

مناسب بودن برای انواع فضاها

اگر طراحی ویلا یا باغتان، مدرن است یا نوعی طراحی خاص را به خودش اختصاص داده که نیازمند نمای بیرونی متفاوت با شکل‌های هندسی متفاوت است، استفاده از نرده چوب پلاست را فراموش نکنید. مواد اولیه چوب پلاست به راحتی داخل انواع قالب‌های هندسی متنوع قرار می‌گیرند؛ به همین دلیل می‌توانید مدل‌های مد نظرتان را بین فرم‌های مختلف این نرده‌ها پیدا کنید.

نرده بالکن ویلا با چوب پلاست

هزینه پایین‌تر

از دیگر مزایای نرده چوب پلاست باغ و ویلا هزینه پایین آن نسبت به نرده چوبی است. وقتی برای چوب هزینه می‌کنید، باید آماده پرداخت هزینه‌های سنگین باشید. در حالی که چوب پلاست به دلیل تهیه شدن از براده‌ها و باقی‌مانده‌های چوب و ترکیب آن با موادی مثل پلاستیک، هزینه بسیار پایینی را به خودش اختصاص می‌دهد که استفاده از آن را برای مشتری‌ها اقتصادی خواهد کرد.

مقاومت در برابر رطوبت

از جمله مزایای نرده چوب پلاست باغ و ویلا این است که برای قرار گرفتن در برابر رطوبت ایده‌آل است. نرده‌های آهنی بعد از مدتی زنگ می‌زنند و نرده‌های چوبی هم خیلی زود بر اثر رطوبت باد می‌کنند و ترک برمی‌دارند؛ اما نرده چوب پلاست اینطور نیست. این نرده به دلیل مقاومت بالا در برابر بارندگی و آب و هوای شرجی، خیلی راحت مقاومت می‌کند و دوام بالاتری خواهد داشت.

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای نرده بالکن ویلا

02122206807

نیازی به تعویض ندارد

متوسط عمر سازه‌های وود پلاستیک از جمله نرده چوب پلاست، حدود 30 سال است؛ به عبارت دیگر کسی که از نرده چوب پلاست برای ویلا یا باغش استفاده می‌کند، می‌تواند مطمئن باشد که تا مدتی طولانی نیازی به صرف هزینه مجدد و نصب نرده جدید نخواهد داشت. همین مسئله باز هم به اقتصادی بودن استفاده از این نوع نرده کمک می‌کند.

یک محصول سازگار با طبیعت

برخلاف سازه‌های تمام پلاستیک، سازه‌های چوب پلاست با طبیعت سازگار هستند. استفاده از این سازه‌ها مانع بالا رفتن دمای متوسط کره زمین و افزایش دمای جهانی می‌شود. نرده چوب پلاست هم به دلیل تهیه شدن از این مواد، کالایی سازگار با طبیعت محسوب می‌شود و طرفداران محیط زیست را به خودش جلب کرده است.

انتخاب بهترین نرده چوب پلاست

برای انتخاب بهترین نرده چوب پلاست باغ و ویلا، بهترین کار، گرفتن مشاوره از شرکتی است که در این زمینه حرفه‌ای باشد و بتواند تمام جزئیات را در نظر بگیرد. در غیر این صورت ممکن است پولتان را برای کاری صرف کنید که خیلی زود متوجه ناکارآمد بودن آن شوید. شرکت چوپکس با استفاده از تخصص مشاوران و تجربه بالا شما را در مسیر انتخاب بهترین نرده چوب پلاست مناسب برای محیط مد نظرتان یاری می‌کند. 

چوپکس از تولید تا طراحی و اجرا همراه شماست

جهت اجرای نرده چوبی و اطلاع از قیمت چوب پلاست با ما در تماس باشید

4/5 - (4 امتیاز)
10 مزیت عالی نرده بالکن ویلا قابل اجرا با چوب پلاست که باید بدانید!

مشاوره رایگان با کارشناسان چوپکس 

02122901835

۲ نظر درباره “10 مزیت عالی نرده بالکن ویلا قابل اجرا با چوب پلاست که باید بدانید!
  1. درود بر شما خسته نباشید. میخاستم بدونم برای دیوار و در نرده ای هزینه این نوع جنس با قوطی فلزی کدام به صرفه تر میباشد. ایا اگر از قوطی فلزی استفاده کرد ارزانتر میباشد یا با چوب پلاست به صرفه تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا