بهترین کفپوش برای پشت بام چیست؟

بهترین کفپوش برای پشت بام چیست

بهترین کفپوش برای پشت بام

کفپوش و انتخاب آن، با توجه به این که جزئی از ضرورت‌های آپارتمان یا منزل ویلایی به شمار می‌آید، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به همین علت قبل از این که تصمیم به نصب و اجرای کفپوش بگیرید، بهتر است تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید. از آن جایی که کفپوش دارای مدل‌های متنوع با اجناس متفاوت است، باید پا را فراتر گذاشته و ابتدا با انواع کفپوش آشنا شوید تا به این ترتیب انتخاب را برای خود آسان نمایید. در این مقاله ما قصد داریم بهترین کفپوش برای پشت بام را به شما معرفی کنیم.

کفپوش مناسب برای پشت بام

با توجه به این که پشت بام حال چه آپارتمان یا منزل ویلایی باشد، باید در برابر عوامل فیزیکی طبیعی همچون: اشعه نور خورشید و بارش‌های فصلی در امان باشد، نیاز به پوشاندن سقف دارید. کفپوش مناسب برای پشت بام باید دارای ویژگی‌های از جمله: دوام و مقاومت در برابر تابش‌های متداوم نور خورشید در فصل گرم سال و نیز بارش‌های شدید در فصل باران زا باشد. علاوه‌براین وزنی سبک داشته و با اجرا و نصب آن، پشت بام خانه تحمل وزن آن را داشته باشد. نصب کفپوش چوبی با پروفیل چوب پلاست انتخابی مناسب است و ویژگی‌های بسیاری دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. 

چوب پلاست: کفپوش سبک پشت بام

مصالح سبک برای پشت بام یکی از اصلی‌ترین مواردیست که شما باید آن را رعایت کنید. همانطور که اشاره کردیم، سبکی وزن کفپوشی که برای پشت بام انتخاب می‌کنید، نکته‌ مهمیست؛ زیرا بام باید تحمل وزن کفپوش منتخب شما را داشته باشد. به علاوه وزن سبک کفپوش باعث افزایش سرعت نصب و اجرا خواهد شد و در کمترین زمان می‌توان پشت بام را پوشش دهی مناسب کرد. چوب پلاست محصولی جدید است که نه تنها وزنی سبک دارد، بلکه از ویژگی‌ها و مزایای بسیاری به نسبت سایر محصولات برای پشت بام برخوردار است.

بهترین کفپوش برای پشت بام
بهترین کفپوش برای پشت بام

ویژگی‌های کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست که با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک قابل اجراست، مزایای بسیاری دارد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

غیر قابل نفوذ: در برابر بارش‌های باران که باعث نفوذ آب خواهد شد

وزن سبک: که باعث تسریع در روند نصب و اجرای کفپوش خواهد شد

مقاوم: در برابر اشعه نور خورشید که مانع از نفوذ گرما یا سرما به ساختمان خواهد شد

در ضمن یکی از اصلی‌ترین مواردی که در بیشتر محصولات موجود برای پوشش بام مورد اهمیت است، جلوگیری از نم و رطوبت بوده که در برخی مواقع خسارات جبران ناپذیری را برای صاحبین ممالک بدنبال خواهد داشت. خوشبختانه کفپوش چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاست در برابر رطوبت کاملا مقاوم است؛ خصوصا در شهرهایی که آب و هوای مرطوب دارند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌آید.

جایگزین مناسب برای موزاییک پشت بام
جایگزین مناسب برای موزاییک پشت بام

چوب پلاست

جایگزین مناسب برای موزاییک پشت بام

کفپوش چوب پلاست از هر نظر جایگزین مناسب برای موزاییک در پشت بام است؛ علت این امر مزایای بی‌شمار این محصول به نسبت موزاییک است. درست است که موزاییک وزنی سبک دارد، اما از دیگر مزیت‌هایی که یک کفپوش مناسب برای پشت بام باید برخوردار باشد، محروم است. حال اینکه کفپوش چوبی هم وزنی سبک دارد و دارای طرحی شیک است. 

جایگزین ایزوگام پشت بام

کفپوش چوب پلاست برای نصب و اجرا نیاز به افرادی متخصص و حرفه‌ای دارد و این امر باعث می‌شود تا اجرای کفپوش جوبی با پروفیل چوب پلاستیک در کمترین زمان و با سرعتی بالا انجام شود. به اضافه نصب کفپوش چوب پلاستیک همانند ایزوگام نیازی به زحمت و وسایل متفاوت و مواد نفتی نخواهد بود، با این حال نمی‌توان کفپوش چوب پلاست را جایگزین ایزوگام کرد و بهتر است برروی ایزوگام نصب شود. 

جایگزین ایزوگام پشت بام
جایگزین ایزوگام پشت بام

قیمت کفپوش پشت بام

قیمت کفپوش پشت بام نیز از مسائلی به حساب می‌آید که هنگام انتخاب مورد نظر قرار می‌گیرد؛ خوشبختانه در صورتی که تصمیم به اجرای کفپوش چوب پلاست در پشت بام داشته باشید، به این نتیجه خواهید رسید که قیمت کفپوش پشت بام با استفاده از چوب پلاست بسیار مناسب است. ضمن این که نیاز به ترمیم و بازسازی دوباره نخواهد داشت و از دوام بسیار بالایی به نسبت سایر محصولات برخوردار است.

کفپوش چوب پلاست در طراحی و اجرای روف گاردن

کفپوش چوب پلاست یکی از المان‌های اصلی در طراحی و اجرای روف گاردن است. هنگامی که شما برروی پشت بام آپارتمان یا منزل مسکونی باغبام یا بام سبز ایجاد می‌کنید، از کفپوش چوب پلاست جهت پوشش بام و کف روف گاردن استفاده می‌شود. یکی از مزایای که کفپوش چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاستیک دارد، شکل ظاهری آن بوده که شباهت بسیاری با چوب دارد و هارمونی مناسبی با فضای سبز موجود برروی پشت بام و نیز چمن مصنوعی ایجاد خواهد کرد. بنابراین کفپوش چوبی یکی از انتخاب‌های مناسب برای باغبام نیز به حساب می‌آید؛ مقاله چگونه در پشت بام باغچه بسازیم به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با رعایت چند نکته، فضای مورد علاقه‌تان را در نزدیک‌ترین محل زندگی داشته باشید. 

کفپوش چوب پلاست در طراحی و اجرای روف گاردن
کفپوش چوب پلاست در طراحی و اجرای روف گاردن

چوپکس از تولید تا طراحی و اجرا همراه شماست

ما آماده ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری به شما مشتریان گرامی در تهران و سراسر ایران هستیم

جهت نصب کفپوش پشت بام و اطلاع از قیمت چوب پلاست با شماره 88881891-021 تماس حاصل نمایید

 

بهترین کفپوش برای پشت بام چیست؟
بازگشت به بالا