تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی یکی از روش‌های نسبتا قدیمی و البته تاثیر گذار برای جذب مشتری به شمار می‌آید. هنگامی که شما قصد دارید برند خود را به دیگران معرفی نمایید، بهترین راه تابلو تبلیغاتی است. امروزه در کشور ما نیز کاربرد تابلو برای تمامی کسب و کارها مرسوم شده است. این نشان می‌دهد که تابلو برای هر شغلی که البته به صورت حضوری پذیرای مشتریان است، راهی مناسب خواهد بود. تبلیغات در فضای باز همچون تابلو سردر مغازه، فروشگاه، مشاور املاک، بانک یا هر مکان دیگر، تاثیر زیادی بر نحوه رفتار مصرف کنندگان خواهد داشت.

تبلیغات از طریق نسب تابلو در محل کار، فضا و آزادی زیادی برای خلاقیت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از استراتژی‌های بازاریابی کارآمد، از خلاقیت خود برای برجسته شدن در برابر رقبا استفاده کنید. خوشبختانه امروزه شرکت‌های معتبری همچون چوب پلاست چوپکس آماده ارائه مشاوره و طراحی‌های متنوع در این زمینه هستند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن طرح دلخواه یا طرح پیشنهادی طراحان چوپکس، بهترین تابلو تبلیغاتی را برای برند و کسب و کار خود در نظر بگیرید.

تابلو تبلیغاتی چوبی

یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی که امروزه در کشور ما طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است، نوع چوبی آن است. قطعا شما نیز با این سبک از تابلوهایی که سردر مغازه یا فروشگاه و بانک است برخورد داشته‌اید. ورود محصولات جدید به بازار همچون چوب پلاست چوپکس کار را آسان نموده، ضمن اینکه جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی است. با بکارگیری این متریال که مختص فضای باز طراحی شده است، این امکان فراهم شده تا بتوانید تابلوهای تبلیغاتی با طول عمر بالا و بدون آسیب طراحی نمایید.

معرفی چوب پلاست برای تابلو تبلیغاتی

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، چوب پلاست بهترین گزینه برای تابلوهای تبلیغاتی خواهد بود. اما دلیل انتخاب این متریال برای اجرای این نوع تابلوها چیست؟

چوب پلاست محصولی چند منظوره بوده که مختص فضای باز و بیرونی طراحی شده است. به این منظور که می‌توان از این محصول به راحتی در اجرای تابلوهای تبلیغاتی چه در محیط داخلی یا فضای باز استفاده کرد. کفپوش، سقف کاذب، نرده چوبی و … از دیگر کاربردهای این متریال است. از مزایای این پروفیل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

طول عمر بالا، قابلیت رنگ پذیری، بسیار مستحکم و مقاوم، ظاهری شبیه به چوب طبیعی، قابل شستشو، ضد خط و خش، بدون نیاز به نگهداری و تعمیر، برخورداری از 6 رنگ متنوع، مقاوم در برابر نفوذ آب و بارش باران، مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشید و … که تمامی موارد ذکر شده باعث می‌شود از این متریال به عنوان جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی در اجرای تابلوهای تبلیغاتی استفاده نمایید.

وقتی صحبت از تبلیغات تابلویی می‌شود، در اصل برای شما تضمین مخاطب است. این روش باعث می‌شود تا کسب و کار شما به بهترین شکل ممکن در دید رهگذران و عابران باشد. بنابراین نمی‌توان به سادگی از کنار این تبلیغات عبور کرد. این ایده بسیار بزرگ و چشم نواز است و مردم را مجبور می‌کند به تابلو نگاه کنند. با این حال، کاربرد تابلوهای تبلیغاتی هرچند بزرگ یا کوچک، باعث می‌شود نادیده گرفتن آنها سخت باشد.

از سوی دیگر، شما نمی‌توانید این تابلوهای تبلیغاتی را مسدود کنید، می‌توانید؟ چند نفر عمداً از مسیر معمول خود برای جلوگیری از مشاهده تابلو خارج می‌شوند؟ قطعا افراد زیادی نیستند که این کار را به صورت روزانه انجام دهند! راحت‌تر بگوییم این روش از تبلیغات به یکی از راه‌های دائمی برای دیده شدن کسب و کار تبدیل شده است که بخورد روزانه با آن اجتناب ناپذیر خواهد بود.

قیمت تابلو تبلیغاتی چگونه محاسبه می‌شود؟​

قیمت تابلو تبلیغاتی چگونه محاسبه می‌شود؟

یکی از آیتم‌های اصلی و تاثیر گذار در انتخاب تابلوهای تبلیغاتی، قیمت آن است. در صورتی که تصمیم به اجرای این المان با استفاده از پروفیل چوب پلاست را داشته باشید، قطعا قیمت چوب پلاست موثر خواهد بود. عموما قیمت این سبک تابلوهای تبلیغاتی که مختص مغازه یا فروشگاه طراحی می‌شود، بسته به ابعاد، متراژ، نوع متریال و همچنین هزینه نصب و اجرا متغیر خواهد بود. اما باید به این موضوع اندیشید که شما بیشتر برای تبلیغات کسب و کار هزینه خواهید کرد و بعدها بهترین چندین برابر هزینه صرف شده را بدست خواهید آورد.

آیا می‌دانستید که 72 درصد از بینندگان تابلوهای تبلیغاتی، در حال بازگشت به منزل از محل کار خرید روزانه می‌کنند؟ این بدان معناست که بینندگان اصلی شما نیز مشتریان شما خواهند بود. اگر بتوانید از طریق بیلبورد کسب و کار خود به مغز آنها ضربه بزنید، مشتریان بلافاصله می‌توانند به مغازه شما وارد شده و از شما خرید کنند. این یک جمعیت شناسی است که نباید نادیده گرفته شود. به هر حال، بیشتر افرادی که به طور مرتب در حال رفت و آمد هستند، امکان اینکه به مشتری ثابت برای شما تبدیل شوند را خواهند داشت.

انواع تابلو تبلیغاتی قابل اجرا با چوب پلاست

انواع تابلو تبلیغاتی که می‌توان با چوب پلاست طراحی و اجرا کرد را در این بخش به شما معرفی می‌کنیم:

تابلو تبلیغاتی مغازه

تابلوهای تبلیغاتی مغازه گزینه‌ای مناسب برای معرفی برند شما خواهد بود. شما می‌توانید با نصب تابلوی مناسب برای کسب و کار خود به این صورت مشتریان مورد نظر را مورد هدف قرار دهید. مغازه‌ها عموما در مراکز پر رفت و آمد هستند، همین باعث می‌شود تا تنها با صرف هزینه‌ای کم بهترین و ایده‌آل‌ترین تبلیغ برای کسب و کار را داشته باشید.
شما فقط یکبار هزینه می‌کنید اما بارها مشتریان خود را به سمت مغازه یا محل کار هدایت خواهید کرد و این یعنی بازگشت سرمایه به سوی شما. همچنین می‌توانید برای تغییر فضای ورودی کسب و کار خود، علاوه‌بر تابلوی مغازه، کفپوش یا حتی نما چوبی را برای هماهنگی و یکپارچگی محیط خارجی انتخاب نمایید. با این کار نه تنها تبلیغات حرفه‌ای داشته‌اید، که موجب ایجاد فضایی خاص و متمایز از سایر رقبای خود داشته‌اید.

انواع تابلو تبلیغاتی قابل اجرا با چوب پلاست​

تابلو تبلیغاتی رستوران

تابلو تبلیغاتی رستوران نیز همچون مغازه یکی از مهم‌ترین المان‌ها برای جذب مشتری خواهد بود. شما می‌توانید با ساده‌ترین روش ممکن یعنی نصب تابلوهای تبلیغاتی در رستوران یا کافی شاپ، برندتان را به بهترین شکل ممکن بر سر زبان‌ها بیندازید. تنها کافیست مشاوری حرفه‌ای در این زمینه داته باشید تا به شما کمک کند تا بتوانید طراحی خاص و متفاوت برای تبلیغ در ورودی رستوران ایجاد کنید. کاربرد سقف کاذب چوب پلاست در محیط رستوران نیز باعث ایجاد فضایی گرم و صمیمی خواهد شد. ضمن اینکه از طول عمر بالایی برخوردار بوده و امکان اجرای طرح لوور یا گریلیوم نیز فراهم است.

تابلو تبلیغاتی کافی شاپ

خوشبختانه چوب پلاست محصولی به شمار می‌آید که به دلیل ظاهری شیه به چوب، برای تمامی کسب و کارها قابل استفاده است. بنابراین می‌توانید تابلوهای تبلیغاتی مناسب حرفه‌تان را با در نظر گرفتن طراحی متفاوت با این متریال سفارش دهید. خوبی این محصول چند منظوره بودن آن است حتی علاوه‌بر تابلو تبلیغاتی کافی شاپ، امکان اجرای کفپوش چوبی، نما چوبی حتی مبلمان فضای باز در این محیط برای شما فراهم است. از دیگر مواردی که می‌توان با کاربرد آن در فضایی متفاوت ایجاد کرد، سقف کاذب چوب پلاست است که در فضای باز یا بسته قابلیت اجرا دارد.

4.2/5 - (33 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا